2014.12.05 23:50

„Neptūno“ krepšininkai Pirėjuje staigmenos nepateikė

ELTA 2014.12.05 23:50

Lietuvos krepšinio vicečempionė Klaipėdos „Neptūno“ komanda Eurolygos varžybų aštuntojo turo rungtynėse D grupėje penktadienį svečiuose 79:89 (19:24, 17:23, 17:22, 22:20) pralaimėjo Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) ekipai ir patyrė penktąją nesėkmę.

Klaipėdiečiai energingai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 13:6. Šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Po pirmųjų 10 minučių „Olympiacos“ turėjo penkių taškų persvarą (24:19). Po antrojo kėlinio „Neptūnas“ atsiliko 11 taškų (36:47), po trečiojo – 16 (53:69). Ketvirtajame kėlinuke svečiai porą kartą sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus, bet labiau priartėti nesugebėjo.

„Neptūnui“ (3 pergalės/5 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Donatas Zavackas, po 11 – Keitas Bensonas (8 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius, po 9 – Devidias Gailius ir Mustafa Shakuras, po 8 – Valdas Vasylius ir Simas Galdikas, 6 – Justas Sinica, 2 – Mindaugas Girdžiūnas.

Pirėjo ekipoje (7/1) rezultatyviausiai žaidė Brentas Petway. Jo sąskaitoje – 20 taškų. Bryantas Dunstonas surinko 15 taškų, Vassilis Spanoulis – 13, Oliveros Lafayette – 12.

Klaipėdiečiai sugriebė 15 kamuolių po varžovų krepšiu ir kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 38-32. „Neptūno“ krepšininkai suklydo 16 kartų, o šeimininkai – devynis.

Pirmajame rate uostamiesčio klubas namuose Pirėjo ekipai pralaimėjo po pratęsimo 81:85.

Kitas Eurolygos rungtynes „Neptūnas“ žais gruodžio 12 dieną namuose su Stambulo „Galatasaray Liv Hospital“ (Turkija) ekipa.