Sportas

2019.03.12 15:16

McGregoras vėl pateko į teisėsaugos akiratį – sudaužė gerbėjo telefoną

LRT.lt2019.03.12 15:16

Pirmadienio vakarą Majamio policija sulaukė UFC kovos menų žvaigždę Conorą McGregorą po to, kai jis šalia vieno Majamio viešbučių atėmė iš gerbėjo telefoną ir jį sudaužė, praneša „Miami Herald“.

Policijos astovas „Miami Healrd“ pranešė, jog kovotojas yra kaltinamas asmens užpuolimu ir vagyste bei turto suniokojimu. Incidentas įvyko 5 val. ryto, kuomet C. McGregoro gerbėjas bandė nufotografuoti airį šalia „Fontainebleau” viešbučio, kuriame įsikūręs garsus naktinis klubas LIV.

Policija tvirtina, jog C. McGregoras „išmušė“ telefoną iš gerbėjo rankų ir jį sutrypė koja po to, kai nukentėjusysis bandė nufotografuoti garsenybę. Sutrypęs telefoną, airis jį pasiėmė su savimi ir iškeliavo savais reikalais.

Teigiama, jog įvykis buvo nufilmuotas vaizdo stebėjimo kameromis ir po tyrimo policija nusrendė airį sulaikyti. C. McGregoro advokatas teigia, kad jo klientas „įsivėlė į nedidelį kivirčą, kuris susijęs su mobiliuoju telefonu, po ko buvo iškviesti policijos pareigūnai“.

C. McGregoras buvo paleistas iš vienos Majamio areštinių už sumokėtą 12 500 JAV dolerių užstatą.

Tai jau antrasis C. McGregoro sulaikymas per mažesnį nei vienerių metų laikotarpį. Praėjusį balandį „UFC 223” žiniasklaidos dienos metu kovotojas Niujorke šalia „Barclay‘s Center“ arenos sviedė apsauginę tvorą, vežimėlį bei kėdes į autobusą.

Šio incidento metu nukentėjo keli žmonės, tarp jų ir UFC kovotojas Michaelas Chiesa, kuris dėl sužeidimų turėjo atšaukti kovą su Anthony Pettisu.

Airis pripažino savo kaltę ir buvo nuteistas viešiesiems darbams ir privalėjo lankyti pykčio tramdymo kursus. Tai buvo pasiekta po susitarimo, kuris leido kovotojui išvengti rimtų kaltinimų ir realios laisvės atėmimo bausmės iki 7 metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.