Naujienų srautas

Sportas2019.03.12 13:20

Jokubaitis – apie „Instagram“, fanų žinutes ir Grigonio šuniukus

LRT.lt 2019.03.12 13:20

„Žalgiris TV“ pristato naujausia laidų rubrikos #FollowMeŽalgiris epizodą, kuriame apie savo socialinių tinklų pasaulį pasakojo jauniausias komandos žaidėjas – 18-metis Rokas Jokubaitis, rašoma klubo svetainėje zalgiris.lt.

„Kiekvieną dieną naudoju socialinius tinklus ir tai yra neišvengiama. Naudoju „Instagram“ ir „Facebook“, bet „Instagram“ naudoju dažniau, nes tai populiaresnis socialinis tinklas. „Facebooke“ tik šiaip panaršau, o „Instagrame“ gali pasižiūrėti įdomių nuotraukų bei pašnipinėti kitus žmones“, – kalbėjo R.Jokubaitis.

Krepšininko teigimu, jis nesistengia būti per daug aktyvus socialiniuose tinkluose, todėl kelia tik tas nuotraukas, kurios jo manymu gali patikti ir kitiems.

„Nenoriu būti pernelyg aktyvus, todėl keliu įrašus, kai randu gerą kadrą iš rungtynių. Tikrai noriu pasidalinti tokiomis nuotraukomis, vėliau į jas būna įdomu pažiūrėti ir jos patrauklios akiai kitiems žmonėms“, – tvirtino gynėjas.

Nenuostabu, jog krepšinį „Žalgirio“ vyrų ir dublerių komandos žaidžiančis R.Jokubaitis pats socialiniuose tinkluose seka krepšinio tematikos puslapius.

„Dažniausiai seku krepšinio portalus. Neseniai „atsekiau“ NBA paskyrą, nes ji dažnai kelia įrašus ir tai užima laiko peržiūrėti kitų nuotraukas. Iš krepšininkų seku Kyrie Irvingą ir dar sekiau De‘Aroną Foxą, bet jis manęs „neatsekė“, tai ir aš jo nebesekiau“, – šypsojosi R.Jokubaitis.

Tapęs vyrų komandos nariu „Žalgirio“ žaidėjas sulaukė ir didesnio populiarumo, o tai, žinoma, pasireiškia ir sirgalių žinučių gausa. R.Jokubaitis teigia, jog iš gerbėjų sulaukia ir įdomų klausimų.

„Tikrai bandau atsakyti sirgaliams, kartais to nesiseka padaryti. Kartais sulaukiu įdomesnių klausimų. Neseniai viena mergina man parašė, net neturėjau, ką atrašyti jai“, – tvirtino krepšininkas.

Vertindamas kitų žalgiriečių turinį socialiniuose tinkluose, jaunasis žalgirietis išskyrė ekipos senbuvius ir Marių Grigonį.

„Vienas aktyviausių žalgiriečių – Marius Grigonis. Kelia į savo „Insta story“ šuniukus ir matosi, jog dažnai naudoja „Instagram“. Kas labiausiai įstringa iš kitų – Antano Kavaliausko ir Pauliaus Jankūno įrašai. Jie dažnai nekelia įrašų, bet, kai įkelia, sulaukia daug „like‘ų“ ir komentarų. Tos nuotraukos būna geros ir užvedančios“, – aiškino R.Jokubaitis.

Naujausiame #FolloweMeŽalgiris epizode išgirsite ir R.Jokubaičio istorijas apie nuotraukas, kurias jis yra anksčiau įkėlęs į savo „Instagram“ paskyrą.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi