Naujienų srautas

Sportas2019.03.12 10:59

Ignui Brazdeikui – geriausio „Big ten“ konferencijos naujoko titulas

LRT.lt 2019.03.12 10:59

Mičigano universiteto komandoje rungtyniaujantis lietuvių kilmės Kanados pilietybę turintis Ignas Brazdeikis pripažintas geriausiu vienos pajėgiausių studentų krepšinio lygos NCAA konferencijų „Big ten“ naujoku.  Pirmametis „Wolverines“ komandos žaidėjas taip pat pateko į antrąją geriausią konferencijos žaidėjų rinktinę.

Reguliariajame sezone I. Brazdeikis savo komandai vidutiniškai rinkdavo daugiausiai – po 15 taškų, buvo antras pagal atkovotus kamuolius 5,3 ir tritaškių metimų taiklumą – 41,7 procento.

„Norėjau šiame sezone pasirodyti kaip įmanoma geriau, – teigė I. Brazdeikis, bendraudamas su „Big Ten Network“. – Tikėjausi, jog komanda pasirodys gerai šiame sezone. Buvau labai susikaupęs ir pasiruošęs pademonstruoti geriausią žaidimą. Jaučiu, kad šis sezonas yra puikus.“

Mičigano universiteto studentas I. Brazdeikis tapo pirmuoju universiteto žaidėju nuo 2012 m., kuriam skirtas geriausio „Big Ten“ konferencijos naujoko apdovanojimas. Prieš tai tokio pripažinimo sulaukė buvęs „Wolverines“ žaidėjas – Treyus Burke.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi