Naujienų srautas

Sportas2014.12.03 18:25

R. Meilutytė: geras spyris į užpakalį, kai tave kas nors gali aplenkti

Kataro, LRT.lt, iš Dohos 2014.12.03 18:25

Pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m) baseine Rūta Meilutytė pusfinalio varžybose 50 m krūtine nuplaukė per 28,81 sek. ir pateko į finalą.

Pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m) baseine Rūta Meilutytė pusfinalio varžybose 50 m krūtine nuplaukė per 28,81 sek. ir pateko į finalą.

R. Meilutytės rezultatas yra naujas Lietuvos rekordas ir pasaulio čempionatų rekordas. Iki pasaulio rekordo, kuris iki šiol priklausė amerikietei Jessicai Hardy, pritrūko 0,01 sek. Pagrindinė R. Meilutytės varžovė, sezono lyderė jamaikietė Alia Atkinson pusfinalyje buvo antra – 28,99 sek.

Po plaukimo R. Meilutytė specialiai LRT.lt portalui sakė, kad vakarinis plaukimas jai pavyko geriau nei rytinis, o paklausta apie 0,01 sek., kuri ją skyrė nuo pasaulio rekordo, R. Meilutytė nedaugžodžiavo.

„Susikoncentravau labiau ir geriau nusiteikiau. Vis tiek plaukdama ryte pasilikau daug rezervo. Dabar buvau labai arti pasaulio rekordo... Per plauką“, – sakė į finalą patekusi olimpinė čempionė.

Be to, geriausia Lietuvos plaukikė tvirtino, kad visada geriau plaukti, kai didelė konkurencija.

„Geras spyris į užpakalį, kai tave kas nors gali aplenkti, dar labiau stengiesi. Kiekviena panelė čia iš visų jėgų stengiasi laimėti ir ta kova yra labai smagi. Čia sportas, todėl, kai kažkas yra šalia, pats plauki dar geriau“, sakė R. Meilutytė.

Finalas, kuriame varžysis 8 greičiausiai plaukusios sportininkės, vyks ketvirtadienį vakare – LRT Televizija ir portalas LRT.lt transliaciją pradės 17 val. 

Lietuvė atrankos varžybose distanciją įveikė per 29,72 sek. R. Meilutytė Dohoje taip pat varžysis 100 m krūtine, 50 m laisvuoju stiliumi ir 100 m kompleksinio plaukimo rungtyse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi