Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Lietuviai į kovą su geriausiais pasaulio plaukikais stoja jau šį rytą

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Kataro sostinėje Dohoje prasideda Pasaulio plaukimo čempionatas trumpame (25 m) baseine. Trečiadienio rytą atrankos varžybose plauks penki lietuviai.

Kataro sostinėje Dohoje prasideda Pasaulio plaukimo čempionatas trumpame (25 m) baseine. Trečiadienio rytą atrankos varžybose plauks penki lietuviai. Jų startus tiesiogiai galėsite stebėti per LRT Televiziją ir LRT.lt portale.

Pirmasis iš lietuvių atrankos varžybose plaukė Povilas Strazdas, kuris varžėsi 200 m laisvu stiliumi rungtyje. Pasaulio plaukimo čempionato transliacija prasidės 9 val.: 50 m krūtine plauks Rūta Meilutytė, 100 m nugara – Danas Rapšys, 100 m krūtine – Giedrius Titenis, 100 m peteliške – P. Strazdas ir Tadas Duškinas.

Pusfinalių ir finalų transliacijos pradžia – 17 val.

Iš viso pasaulio čempionate Dohoje dalyvauja šeši lietuviai. Be jau minėtų, dar plauks Mindaugas Sadauskas.

Pasaulio čempionato išvakarėse geriausi Lietuvos plaukikai apie galimus rezultatus kalbėjo atsargiai ir teigė, kad jiems daug svarbesnis vasarą Kazanėje (Rusija) vyksiantis pasaulio čempionatas ilgajame (50 m) baseine, kuriame bus dalijami kelialapiai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.   

„Tikrai žinau, kad šitos varžybos yra ne pačios svarbiausios. Jos svarbios, bet visas dėmesys sutelktas į Kazanę ir Rio de Žaneiro olimpiadą. Būtų malonu laimėti, bet žiūrėsime... Tikiuosi“, – LRT žurnalistui Šarūnui Mazalui Dohoje sakė R. Meilutytė. Ji neslėpė, kad būtų smagu pagerinti pasaulio rekordą 100 m krūtine rungtyje, bet patikino, kad tai nėra pagrindinis tikslas.

G. Titenis, kurio mintyse taip pat visų pirma yra pasaulio čempionatas Kazanėje, teigė, kad Dohoje patekimas į finalą jam būtų labai geras pasiekimas, nes konkurencija plaukiant trumpame baseine yra labai didelė.

Pasaulio čempionatas Dohoje vyksta gruodžio 3–7 dienomis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi