2012.11.25 11:31

„Real“ pralaimėjo „Betis“ ekipai

eurofootball.lt2012.11.25 11:31

Kaip „Real“ žaidėjai grįžę po pertraukos antroje susitikimo dalyje bando panaikinti vieno įvarčio deficitą? Atsakymas – kelia kamuolį į baudos aikštelę. Nuolatos, visą kėlinį.

Tokį kraupų vaizdą „karališkojo“ klubo gerbėjai pamatė Ispanijos „Primera“ pirmenybių XIII turo dvikovoje su Sevilijos „Betis“ vienuolike, kuriai Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje pralaimėjo minimaliu rezultatu 1:0.

Karingai nusiteikusius šeimininkus 17 minutę į priekį išvedė bei kartu pergalingą įvartį pelnė 25 metų saugas Benatas Etxebarria.

Likusį mačo laiką, o ypač antrajame kėlinyje, „Real“ bandymai pralaužti oponentų gynybą priminė „Švilpiko dieną“ – tiek greitos kontratakos, tiek poziciniai išpuoliai baigdavosi perdavimu į kraštą bei beviltišku aukšto kamuolio kėlimu į baudos aikštelę.

Sekmadienį žaisianti „Barcelona“ iškovojusi pergalę padidintų persvarą prieš „Real“ futbolininkus iki 11 taškų ir praktiškai nuspręstų čempionato likimą.