Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

„Banga“ sulauks sankcijų, „Žalgiris“ žaidė su sirgaliais

alyga.lt 2015.09.08 13:45

Gargždų „Banga“ neatvyko į paskutines A lygos rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“. Sankcijos gargždiškiams bus paskelbtos kitą savaitę.

Gargždų „Banga“ neatvyko į paskutines A lygos rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“. Sankcijos gargždiškiams bus paskelbtos kitą savaitę.

XXXVI-ojo turo rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“ išvakarėse Gargždų „Bangos“ administracija oficialiu raštu informavo apie savo neatvykimą į sostinę, motyvuodama tokį sprendimą žaidėjų stoka. Dalis futbolininkų komandai negali padėti dėl traumų ir diskvalifikacijų, o Gargždų klubo dubleriams neleista atstovauti pagrindinei ekipai.

Ši informacija pasitvirtino – gargždiškiai neatvyko į paskutiniąją A lygos akistatą su „Žalgiriu“. Dėl šios priežasties sostinės klubo futbolininkas Linas Pilibaitis neteko galimybės pakovoti dėl rezultatyviausiojo čempionato žaidėjo titulo. Žalgiriečio sąskaitoje – 17 tikslių smūgių.

Nesulaukę varžovų „Žalgirio“ žaidėjai ir treneriai susigrūmė draugiškose rungtynėse su ištikimiausių sirgalių „Pietų IV“ komanda.

Gargždiškiai jau antrą kartą šiame sezone neatvyko į rungtynes. Kiek anksčiau „Bangos“ futbolininkai buvo nepasirodę ir dublerių čempionato dvikovoje. Anot LFF varžybų ir renginių vadybininko Ričardo Zdančiaus, pakartotinai atsisakęs rungtyniauti Gargždų „Bangos“ klubas pažeidė 39-ąjį Drausmės kodekso straipsnį.

Be to, buvo pažeistas 30-ojo DK straipsnio punktas, pagal kurį šis nesportiškas Gargždų „Bangos“ klubo elgesys yra vertinamas kaip žala, padaryta LFF, Lietuvos futbolo ir jo dalyvių reputacijai.

Sankcijos gargždiškiams bus paskelbtos kitą savaitę įvyksiančiame Drausmės komiteto posėdyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi