2019.03.11 23:28

Italijoje – „Roma“ pergalė prieš „Empoli“

LRT.lt2019.03.11 23:28

Italijos Serie A pirmenybėse buvo sužaistas dar vienas 27–ojo turo susitikimas. Jame svarbią pergalę iškovojo „Romos“ klubas, namuose 2:1 įveikęs „Empoli“ futbolininkus.

Tai buvo pirmosios naujojo Romos komandos trenerio Claudio Ranieri rungtynės prie ekipos vairo.

Sostinės futbolininkus jau devintąją minutę į priekį išvedė komandos krašto puolėjas Stephanas El Shaarawy, tačiau po trijų rezultatas buvo išlygintas.

Tiesa, ir šį įvartį pelnė Romos futbolininkai – į savus vartus kamuolį pasiuntė ekipos gynėjas Juanas Jesusas.

Antrą kartą Romos klubas į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo čekas Patrikas Shickas.

Antroje kėlinio pabaigoje svečiai buvo pasiuntę kamuolį į vartus, tačiau dėl žaidimo ranka įvartis nebuvo įskaitytas ir „Roma“ šventė pergalę.

„Roma“ po šio turo 47 taškais liko penktoje vietoje, „Empoli“ turi sukaupę 22 taškus ir yra septyniolikti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.