2019.03.11 23:28

Italijoje – „Roma“ pergalė prieš „Empoli“

LRT.lt2019.03.11 23:28

Italijos Serie A pirmenybėse buvo sužaistas dar vienas 27–ojo turo susitikimas. Jame svarbią pergalę iškovojo „Romos“ klubas, namuose 2:1 įveikęs „Empoli“ futbolininkus.

Tai buvo pirmosios naujojo Romos komandos trenerio Claudio Ranieri rungtynės prie ekipos vairo.

Sostinės futbolininkus jau devintąją minutę į priekį išvedė komandos krašto puolėjas Stephanas El Shaarawy, tačiau po trijų rezultatas buvo išlygintas.

Tiesa, ir šį įvartį pelnė Romos futbolininkai – į savus vartus kamuolį pasiuntė ekipos gynėjas Juanas Jesusas.

Antrą kartą Romos klubas į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo čekas Patrikas Shickas.

Antroje kėlinio pabaigoje svečiai buvo pasiuntę kamuolį į vartus, tačiau dėl žaidimo ranka įvartis nebuvo įskaitytas ir „Roma“ šventė pergalę.

„Roma“ po šio turo 47 taškais liko penktoje vietoje, „Empoli“ turi sukaupę 22 taškus ir yra septyniolikti.