2014.11.26 20:57

„Lietuvos rytas“ užsitikrino vietą kitame Europos taurės etape

ELTA 2014.11.26 20:57

Europos taurės („EuroCup“) turnyro septintojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai namuose 79:72 (28:15, 11:19, 22:15, 18:23) nugalėjo Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) ir iškovojo šeštąją pergalę.

Vilniečiai rungtynių pradžioje atsiliko 0:2, bet greitai išsiveržė į priekį (6:4) ir pirmavo likusį mačo laiką. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 13 taškų skirtumu – 28:15. Po antrojo kėlinio pranašumas kiek sumažėjo – 39:34, bet po trečiojo vėl išaugo – 61:49. Paskutiniajame kėlinuke varžovams pavyko tik sumažinti „Lietuvos ryto“ persvarą iki 7 taškų.

„Lietuvos rytui“ 21 tašką pelnė Antanas Kavaliauskas (dvitaškiai 9/11), 12 –Travisas Leslie, 11 – Adas Juškevičius, 10 –Billy Baronas, 9 – Gediminas Orelikas, 8 – Martynas Gecevičius.

Rumunijos ekipoje 20 taškų surinko lietuvis Marius Runkauskas (dvitaškiai 3/9, tritaškiai 4/8, baudos 2/2). 15 taškų pridėjo Draganas Labovičius.

„Lietuvos rytas“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-41, bet atliko 10 rezultatyvių perdavimų daugiau (19-9).

Pirmojo rato rungtynes „Lietuvos rytas“ Rumunijos klubui pralaimėjo 83:103.

Su šešiomis pergalės iš septynių galimų „Lietuvos rytas“ išsaugojo pirmąją vietą grupėje ir užsitikrino vietą kitame etape. „Asesoft“ (3 pergalės/4 prailaimėjimai) ekipa yra ketvirta.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais gruodžio 3 dieną namuose su Volgogrado „Krasny Oktiabr“ (Rusija) ekipa.