Naujienų srautas

Sportas2014.11.26 16:45

Geriausias Lietuvos regbininkas patyrė čiurnos traumą

ELTA 2014.11.26 16:45

Geriausiu 2014 metų Lietuvos regbininku pripažintas Ignas Darkintis patyrė čiurnos traumą ir be sporto turės praleisti keletą savaičių.

Geriausiu 2014 metų Lietuvos regbininku pripažintas Ignas Darkintis patyrė čiurnos traumą ir be sporto turės praleisti keletą savaičių.

Nesėkmė lietuvį ištiko kuomet jis atstovavo Londono „Wasps“ dublerių komandai rungtynėse su Londono „Welsh“ antrąja ekipa. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad lietuviu patempti čiurnos raisčiai.

„Wasps“ dublerių ekipai I. Darkintis atstovauja norėdamas įgyti daugiau žaidybinės praktikos. Sportininkas priklauso „National 1“ lygoje žaidžiančiam „Ealing Trailfinders“ klubui, kuris laimėjo visas 12 rungtynių ir užima pirmąją vietą.

„Klube sekasi neblogai, ne visose rungtynėse žaidžiau, nes yra daug žaidėjų ir vyksta nuolatinė rotacija. Žaidžiu ir už Londono „Irish“, ir už Londono „Wasps“ dublerių komandas. Jeigu tos dublerių komandos paprašo žaidėjų, mes jiems galime būti paskolinti. Jose taip pat žaidžia sportininkai, kurie grįžta po traumų ar tiesiog tie, kuriems reikia varžybų patirties. Teko žaisti su keliais Anglijos ir Škotijos rinktinės žaidėjais“, – pasakojo regbininkas.

I. Darkinčiui ir visai „Ealing Trailfinders“ komandai keliamas tikslas iškopti į aukštesnį divizioną.

„Šiuo metu esame pirmi, bet antrojoje vietoje esanti komanda atsilieka tik 4 taškais. Sezonas ilgas, dar liko 18 rungtynių, bet klubo tikslas yra aiškus – pakilti į „Championship“ divizioną, iš kurio iškrito praėjusį sezoną“, – sakė I. Darkintis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi