Sportas

2019.03.11 12:29

„Stumbro“ vyriausiasis treneris Martinsas: komanda auga su kiekviena nauja diena

LRT.lt2019.03.11 12:29

Kauno „Stumbras“ turėjo daugiau nei savaitę pasiruošti kitoms A lygos čempionato rungtynėms. Kauniečiai šiandien keliaus į Vilnių, kur 2 turo rungtynėse susitiks su „Riterių“ ekipa, rašoma klubo pranešime spaudai.

„Stumbro“ komandos vyriausias treneris Joao Luis Martins kalbėdamas apie pasiruošimą rungtynėms akcentavo, jog jo ekipa auga su kiekviena nauja diena, o rungtynės prieš „Riterius“ bus pačios svarbiausios, nes jos čempionate bus sekančios.

Treneri, ar komanda yra pasiruošusi A lygos antrojo turi dvikovai prieš „Riterius“

Mes visada esame pasiruošę, ar bent aš jau visada tikiu, jog tokie esame. Aš visada mėgstu galvoti tokia linkme – šiandien mes esame geresni, negu buvome vakar ir šiandien, tikiuosi, jog būsime dar geresni nei praeitoje dvikovoje.

Mano nuomone, komanda auga su kiekviena nauja diena, žaidėjai treniruotėse dirba labai labai sunkiai ir aš tuom esu be galo patenkintas. Tai yra pagrindinė priežastis dėl ko, aš manau, komanda bus tik geresnė su kiekviena diena.

Su kokiais iššūkiais susiduriate ruošdamiesi rungtynėms?

Visą laiką bus dalykų, kuriuos reikės gerinti. Mes turime planą kaip tai padaryti ir jo laikomės, tačiau sezonui įsibėgėjant atsiranda vis naujų iššūkių, probelmų ar situacijų, kurias turime spręsti. Toks jau tas gyvenimas, toks jau tas futbolo gyvenimas.

Todėl mes privalome dirbti ir dar kartą dirbti, kad išspręstume savo problemas ir taptume stipresni.

Praeitame sezone „Riteriai“ buvo vieni iš pagrindinių mūsų konkurentų. Ar šiemet rungtynės prieš juos bus ypatingos ir svarbios?

Tai turėtų būti pačios svarbiausios rungtynės mums, nes tai bus sekančios čempionato rungtynės. Praėjusiame sezone mes su „Riteriais“ kovėmės dėl labai gerų pozicijų turnyre. Jie visada turėdavo tokią komandą, kuri kovoja dėl aukščiausių pozicijų čempionate, o pernai mums tai buvo nauja patirtis.

Mes tikimės, jog šiemet ir vėl galėsime būti du dideli varžovai besikaunantys dėl prizinių vietų. Mes žinome, jog šį sezoną prieš „Riterius“ reikės rungtyniauti mažiausiai keturis kartus, o dar keliai mus gali suvesti LFF taurės varžybose ir A lygos top-6 etape.

Kiekvienose rungtynėse mes kovosime tik dėl trijų taškų. Mes žinome, jog tai kas nutiko praeitame sezone, dabar jau nebeturi jokios reikšmės. Tai bus nauja dvikova, naujos komandos, nauja pradžia. Bet aišku, „Riteriai“ bus stiprus varžovas, nes kiek esu Lietuvoje, nuo 2016 metų, jie visada turėdavo stiprią komandą.

Mes turime žaisti protingai ir išnaudoti savo progas, tuomet galime tikėtis palankaus rezultato.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.