Sportas

2015.02.14 17:10

50-ąjį kartą renkamas geriausias Lietuvos metų futbolininkas

BNS 2015.02.14 17:10

Finišuojant didžiojo futbolo sezonui Lietuvos futbolo federacija ir Futbolo.TV organizuoja tradicinius metų geriausiųjų rinkimus.

Finišuojant didžiojo futbolo sezonui Lietuvos futbolo federacija ir Futbolo.TV organizuoja tradicinius metų geriausiųjų rinkimus.

Balsuojama keturiose nominacijose: apskritai geriausio 2014 metų Lietuvos futbolininko, geriausio „SMSCredit.lt A lygos“ futbolininko, geriausio Lietuvos pirmenybių trenerio ir perspektyviausio jaunojo žaidėjo (gimusio 1993 m. ir vėliau).

Balsavimas vyks iki lapkričio 30 d. internetu, Futbolo.TV svetainėje.

Laureatus rinks ne tik internautai, bet ir futbolo specialistai, žiniasklaidos atstovai. Sudėjus jų balsus paaiškės nugalėtojai, kurie bus paskelbti ir apdovanoti gruodžio 4-ąją Lietuvos futbolo sezono uždarymo šventėje.

Geriausio Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta jau 50-ąjį kartą. Pernai šis prizas atiteko Mindaugui Kalonui. Nuo 1992 m. vykstančiuose Lietuvos čempionato geriausio žaidėjo rinkimuose praėjusiais metais nugalėjo Nerijus Valskis.

Geriausias treneris ir perspektyviausias žaidėjas renkami septintą kartą, o paskutiniais laureatais tapo Konstantinas Sarsanija ir Gratas Sirgėdas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.