Naujienų srautas

Sportas2014.11.21 13:51

San Fransiskas sieks surengti 2024 metų olimpines žaidynes

ELTA 2014.11.21 13:51

San Fransisko miesto verslininkai, miesto administracijos ir sporto sričių atstovai siekia surengti šiame JAV mieste 2024 metų olimpines žaidynes.

San Fransisko miesto verslininkai, miesto administracijos ir sporto sričių atstovai siekia surengti šiame JAV mieste 2024 metų olimpines žaidynes.

Jei JAV olimpinis komitetas (USOC) nuspręs teikti paraišką dėl olimpiados organizavimo, dėl teisės tapti didžiausio pasaulio sporto renginio sostine su San Fransisku konkuruos Bostonas, Los Andželas ir Vašingtonas.

San Fransisko organizacinis komitetas, kuriam atstovauja „San Francisco Giants“ beisbolo klubo prezidentas Larry Baeras, verslininkas Steve`as Strandbergas ir 1960 metų olimpinių žaidynių dalyvė plaukikė Anne Warner Cribbs, siūlosi už 350 mln. dolerių pastatyti laikiną stadioną, kuriame vyktų žaidynių atidarymo bei uždarymo ceremonijos ir lengvosios atletikos varžybos. Po žaidynių stadiono dalys būtų perdirbtos, o jo vieta paversta parku.

Paplūdimio tinklinio aikštyną siūloma įrengti priešais San Fransisko rotušę, o stalo teniso varžybas organizuoti kinų kvartale.

JAV olimpinis komitetas sprendimą dėl paraiškos teikimo priims po gruodį vyksiančio Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) suvažiavimo. 2024 metų olimpinių ir parolimpinių žaidynių šeimininkus IOC išrinks 2017-aisiais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi