Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

LSU siekis – sukurti didžiausią Lietuvoje sporto ir laisvalaikio centrą

Lietuvos sporto universitete (LSU) pristatyta Sporto ir laisvalaikio centro (SIL) veiklos plėtra. Universitetas siekia sukurti didžiausią šalyje sporto ir laisvalaikio centrą.

Lietuvos sporto universitete (LSU) pristatyta Sporto ir laisvalaikio centro (SIL) veiklos plėtra. Universitetas siekia sukurti didžiausią šalyje sporto ir laisvalaikio centrą.

Renginyje savo įžvalgomis dalijosi Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, LSU rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas, LSU sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. dr. Aleksas Stanislovaitis, Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro savininkas Robertas Jocius, UAB „SportClothes“ vadovas Andrius Kolesnikas.

„Europos sveikatos ir kūno rengybos asociacijos duomenimis, tik 1 proc. Lietuvos žmonių sportuoja sveikatingumo klubuose. Esame viena iš mažiausiai sportuojančių tautų Europoje. Lietuvos sporto universitetas, kaip sporto ir sveikatingumo plėtros mūsų šalyje iniciatorius, jaučia būtinybę šią padėtį pagerinti. Todėl norime pasiūlyti visuomenei įvairių sporto ir laisvalaikio paslaugų: nemokamus sporto užsiėmimus, paslaugas vidutines pajamas turintiems kauniečiams ir verslo klasės sporto klubą“,– teigė LSU kancleris Mindaugas Balčiūnas.

Šioms veikloms vykdyti itin tinka saugi ir patogi LSU bazių vieta miesto centre, Universiteto sporto mokslininkai pasirengę teikti konsultacijas, supažindinti su naujausiomis tendencijomis. Anot LSU kanclerio, jau ne vienerius metus sėkmingai dirbantis Sporto ir laisvalaikio centras plečia savo veiklą – ketina tapti didžiausiu Lietuvoje integruotu sporto centru, teikiančiu daug sporto veiklų bei paslaugų salėse ir lauke: šiaurietiškąjį ėjimą, bėgimą, futbolą, lauko, vandens, kalanetikos mankštas ir pilateso, TRX diržų funkcines bei aerobikos treniruotes, pilvo šokius ir zumbos pratybas, masažus, užsiėmimus vaikams, asmenybės stiprinimo, individualios mitybos programas.

SIL lankytojai galės naudotis baseinu, kūno rengybos ir kitomis salėmis. „Džiaugiuosi, kad būtent mūsų universitetas skatina žmones būti fiziškai aktyvesnius. Juk kiekvieno iš mūsų kūno ir proto sveikatą stiprina kuo įvairesnė fizinė veiklos įvairovės. Tai pagerina gyvenimo kokybę, saugo nuo ankstyvos senatvės, ilgina gyvenimo trukmę. Tikiuosi, kad po kelerių metų kasdien Ąžuolyne judės keli tūkstančiai kauniečių ir miesto svečių“,– įsitikinęs LSU rektorius prof. habil. dr. A. Skurvydas.

Sporto ir infrastruktūros prorektoriaus prof. dr. A. Stanislovaičio teigimu, tai svarbi ir prasminga veiklų plėtra, kuri suteiks naujų galimybių LSU ir Kauno miesto bendruomenei. Kiekvienas, norintis būti fiziškai aktyvus, LSU SIL centre galės rinktis jo galimybes ir fizinį parengtumą atitinkantį sveikatinimo būdą.

Kauno miesto meras A. Kupčinskas, pats būdamas neabejingas sportui, LSU SIL centro plėtros idėją vertina teigiamai. Miesto savivaldybė pasirengusi ir toliau bendradarbiauti su LSU skatinant kauniečių fizinį aktyvumą. Anot mero, fizinė veikla ne tik pakelia nuotaiką, gerina sveikatą, bet ir stiprina bendruomeniškumą.

Pagrindiniu sportinių veiklų rėmėju tampančios UAB „SportClothes“ vadovas A. Kolesnikas sakė, kad jų komanda LSU pasiūlymą prisijungti prie SIL centro veiklos priėmė ilgai nesvarsčiusi. Jų manymu, tai turėtų būti puikus centras, pritrauksiantis daug žmonių.

Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro savininkas R. Jocius taip pat tiki LSU ir šio centro bendradarbiavimo idėja ir ateitimi. „Šešerius metus trukusios Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro bankroto procedūros baigėsi, tad tikimės, kad nuo šiol klientai šiuo klubu labiau pasitikės“, – teigė R. Jocius.

Būsima SIL sveikatingumo klubo Diana Komskienė patikino, kad sporto ir laisvalaikio paslaugų kainos bus konkurencingos. LSU SIL turėtų tapti pagrindine kauniečių sporto ir fizinio aktyvumo vieta.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi