Sportas

2014.11.21 10:36

K. Maksvytis apie prastą K. Bensono žaidimą: „Esame žemaičiai, dar pakentėsime“

15min.lt 2014.11.21 10:36

Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po iškovotos trečiosios pergalės Eurolygoje prieš Viktorijos „Laboral Kutxa“ ekipą (80:79) pabrėžė, jog tai yra didelis žingsnis Eurolygos TOP-16 etapo link.

Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po iškovotos trečiosios pergalės Eurolygoje prieš Viktorijos „Laboral Kutxa“ ekipą (80:79) pabrėžė, jog tai yra didelis žingsnis Eurolygos TOP-16 etapo link.

„Labai gerai pradėjome rungtynes ir kontroliavome situaciją beveik tris kėlinius, tačiau rungtynių pabaigoje šiek tiek praradome kontrolę ir po, berods, trijų vaikiškų klaidų varžovai turėjo gerus šansus laimėti, tačiau džiaugiuos, kad nepasimetėme, išlikome kartu ir fortūna atsuko mums gerąją savo pusę. Vieną akimirką, kai pirmavome 18 taškų, maniau, kad pasieksime tikrą revanšą – didesniu taškų skirtumu, nei pralaimėjome Viktorijoje. Deja, varžovai paspaudė ir labai greitai tas mano mintis išsklaidė. Manau, kad ši pergalė yra labai didelis žingsnis kito etapo link“, – džiaugėsi K. Maksvytis.

Jis vėl nieko gero negalėjo pasakyti apie aukštaūgį Keithą Bensoną.

„Nelengva žmogui pakilti nuo suolo ir įsilieti į žaidimą. Tačiau tikrai reikia pripažinti, kad sprendimas jį išleisti į aikštę nepasiteisino. Esame kantrūs – žemaičiai, mužikai. Dar pakentėsime, palauksime, gal jis įsivažiuos“, – sakė treneris.

„Neptūno“ žaidėjas Donatas Zavackas po rungtynių pabrėžė, kad jo komanda šįvakar žaidė lyg su ugnimi, tačiau jis džiaugėsi iškovota sunkia, bet labai reikalinga pergale.

„Mes tikrai per dažnai žaidžiame lyg su ugnimi. Praradome solidų pranašumą, tačiau pergalė yra pergalė. Pergalė visada yra gerai, bet iki visiško revanšo mums reikėjo didesnio taškų skirtumo. Galėjom geriau sužaisti. Tačiau Vitorijos komanda yra stipri, Ispanijos lygoje ir Eurolygoje jie iškovos dar tikrai ne vieną pergalę. Gerai, kad mes sugebėjome šįkart ją įveikti. Jei norime kovoti dėl patekimo į „Top 16“ etapą, apie kurį visi šneka, mūsų likimas spręsis tiek mūsų likusiose rungtynėse, tiek „Laboral Kutxa“ komandos mačuose“, – kalbėjo D. Zavackas.

Anot Klaipėdos komandos kapitono Martyno Mažeikos, jis ir komandos draugai dar prieš rungtynes jautė, kad šįvakar gali iškovoti pergalę.

„Prieš varžybas viduje jautėme, kad laimėsime, taip ir buvo. Klausiate, kas mums nutiko, kad iššvaistėme 18 taškų? Jei stebėjote mūsų žaidimą ir praėjusiais metais, turėjote priprasti prie dvikovų, kurių baigtis sprendžiasi paskutinėmis sekundėmis. Mūsų toks žaidimo stilius, darome tai, kad žiūrovams būtų smagiau ir įdomiau“, – bandė juokauti „Neptūno“ komandos kapitonas.

„Laboral Kutxa“ vyriausiasis treneris Ibonas Navarro po dvikovos sakė, kad „Neptūnas“ šįkart buvo vertas pergalės.

„Sveikinu „Neptūną“ su pergale. Turėjome planą šioms rungtynėms, įvykdėme daugelį dalykų, bet krepšinyje yra dalykų, kurių negali sukontroliuoti. Nors ir atsilikome dideliu skirtumu, sugebėjome priartėti ir susigrąžinti šansą laimėti. Turėjome kamuolį mačo pabaigoje, bet prametėme du svarbius metimus, bet tai yra krepšinis – yra kaip yra“, – sakė ispanų ekipos strategas.