Sportas

2019.03.11 09:03

Galingai įsibėgėjusio varžovo reidą sustabęs Valančiūnas: toks mano darbas

LRT.lt 2019.03.11 09:03

Sekmadienio vakarą Memfyje Jonas Valančiūnas be gailesčio stabdė Orlando „Magic“ krepšininkus gynyboje susitikimo pabaigoje, o „Grizzlies“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Iškart po rezultatu 105:97 laimėtos dvikovos lietuvis pasidalino savo karšomis mintimis po pergalės. Stiprėjančius komandos ryšius atskleidė ir kitų „Grizzlies“ žaidėjų emocijos – interviu metu kalbantį lietuvį praeidamas apkabino klubo lyderis Mike‘as Conley, o jaunoji žvaigždė Jarenas Jacksonas – linksmai stumtelėjo Joną Valančiūną.

– Ketvirtajame kėlinyje Jūsų komanda gynyboje pademonstravo  puikius rezultatus. Kokie gynybos aspektai leido sustabdyti varžovus?

– Tiesiog atlikome savo uždavinius rungtynių pabaigoje. Rimtai žiūrėjome į situaciją, darėme tai, ką ir turėjome daryti. Demonstravome kolektyvines pastangas ir laimėjome.

– Susitikimo pabaigoje blokavote varžovą, kuris jau atrodė pelnys du lengvus taškus. Kas tuomet vyko jūsų mintyse?

– Turiu apsaugoti savo baudos aikštelę, toks mano darbas. Turiu blokuoti tokius metimus.

– Ketvirtajame kėlinyje puolime sugebėjote pademonstruoti gerenį žaidimą nei varžovai. Kokios buvo pagrindinės tokio gero puolimo detalės?

– Kaip ir minėjau, viskas taip pat kaip ir gynyboje – atlikome savo uždavinius. Pradėjome nuo detalių – užtvarų statymas, puolimo ir gynybos užduočių išpildymas. Tai suveikė. Tai mums padėjo.

– Matyt, to jūsų klausia kiekvieną naktį. Ar gerėja jūsų tarpusavio ryšiai komandoje?

– Ryšiai gerėja. Dar nesame visiškai tobuloje situacioje, bet jau visai netoli to.