Naujienų srautas

Sportas2019.03.11 08:27

Gynyboje lemiamu metu varžovus stabdęs Valančiūnas padėjo „Grizzlies“ pratęsti pergalių seriją

LRT.lt 2019.03.11 08:27

Trečiąją pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Memfio „Grizzlies“ (28-40) krepšininkai namuose 105:97 (26:17, 23:31, 26:24, 30:25) nugalėję Orlando Magic (31/37) ekipą. Nugalėtojų gretose solidžiu žaidimu gynyboje išsiskyręs Jonas Valančiūnas pakartojo sezono blokų rekordą – varžovų metimus „gesino“ keturis kartus.

Pastarąjį kartą tokią ilgą pergalių seriją šiame sezone „grizliai“ užfiksavo tik lapkritį, kuomet buvo laimėję penkius kartus iš eilės.

Susitikimo Memfyje pabaigoje „Magic“ dar pirmavo, likus žaisti kiek daugiau nei vieną minutę, rezultatu – 97:93. Svečių persvarą bloku grasinęs padidinti Wesley Iwundu gavo negailestingą lietuvio bloką. Netrukus sekusioje „Grizzlies“ atakoje Delonas Wrightas dvitaškiu su pražanga iki minimumo sumažino šeimininkų atsilikimą.

Lietuvis tęsė savo gynybinį šou – kitą ataką rezgęs „Magic“ gynėjas Terrence‘as Rossas, atsitrenkė į J. Valančiūnas, o aukštaūgis greitai perėmė kamuolį. Greitai sekusį pražanga prieš Memfio įžaidėją Mike‘ą Conley leido šeimininkams išsiveržti į priekį – 98:97.

Po šio epizodo „Magic“ daugiau taškų rungtynėse nebepelnė, o „Grizzlies“ įtvirtino savo pranaušmą ir pergalę.

Iš viso Jonas Valančiūnas dvikovoje pasižymėjo 12 taškų (4/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 4 metimus bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Memfio „Grizzlies“: Mike‘as Conley 26 (8 rez. perd.), Avery Bradley 21, C.J.Milesas 13, Jonas Valančiūnas 12, Joakimas Noah ir Delonas Wrightas po 10.

Orlando „Magic“: Nikola Vučevičius 26 (10 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 15, Aaronas Gordonas 13 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonathanas Isaacas 10.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą