Naujienų srautas

Sportas2014.11.16 11:42

Nenugalimasis: V. Klyčko galingu „kabliu“ nokautavo bulgarą

DELFI.lt, 15min.lt 2014.11.16 11:42

Šeštadienio naktį Hamburgo „O2“ arenoje įvyko ilgai laukta sunkiasvorių (daugiau 90,8 kg) bokso dvikova. Jau daugiau kaip 10 metų nepralaiminčiam ukrainiečiui Vladimirui Klyčko iššūkį metė kobra vadinamas bulgaras Kubratas Pulevas.

Šeštadienio naktį Hamburgo „O2“ arenoje įvyko ilgai laukta sunkiasvorių (daugiau 90,8 kg) bokso dvikova. Jau daugiau kaip 10 metų nepralaiminčiam ukrainiečiui Vladimirui Klyčko iššūkį metė kobra vadinamas bulgaras Kubratas Pulevas.

Nuo pirmųjų kovos sekundžių 38-erių ukrainietis perėmė iniciatyvą į savo rankas, atliko kelis nokdaunus, o penktajame raunde po praleisto smūgio supyko ir taip smarkiai trinktelėjo kaire ranka, kad iškart nokautavo varžovą.

33-ejų metų K. Pulevui tai buvo pirmasis pralaimėjimas profesionalų ringe. Iki tol jis buvo iškovojęs 20 pergalių, iš kurių 11 baigėsi nokautais. Tuo metu V. Klyčko tai buvo 63 pergalė karjeroje ir 53 laimėta nokautavus varžovą.

Triumfavęs ukrainietis apgynė WBA (Pasaulio bokso asociacijos), WBO (Pasaulio bokso organizacijos), IBF (Tarptautinės bokso federacijos), IBO (Tarptautinės bokso organizacijos) ir „The Ring“ pasaulio čempiono titulus.

Ukrainos atletas rengdamasis akistatai su bulgaru pasitelkė į pagalbą net 15 partnerių. Beje, šis mačas turėjo įvykti rugsėjo pradžioje, bet V. Klyčko patyrė traumą. Už savaitgalio kovą ukrainietis susižers 5,8 milijono JAV dolerių, o K. Pulevas – 1,45 mln.

Ukrainos boksininkas titulus apgynė jau 17-tą kartą. Tai trečias rodiklis istorijoje. Amerikietis Larry Holmesas tai padarė 20 sykių, o jo tautietis J. Louisas – net 25 kartus.

Po V. Klyčko smūgio K. Pulevas atsidūrė ligoninėje

Po kovos bulgaras buvo nugabentas į ligoninę apžiūrai. Boksininko gydytojas po kovos sakė, kad K. Pulevo dešinysis skruostikaulis buvo pažeistas, taip pat yra keli gilūs įbrėžimai po kaire akimi ir apatinio žandikaulio sutrenkimas.

V. Klyčko stebėjosi, kad jo varžovas taip ilgai atsilaikė: „Nemaniau, kad jis pakils po pirmųjų rimtų smūgių.“

Ukrainietis palinkėjo varžovui kuo greičiau atsigauti ir tikino, kad jo tikslas niekada nėra ką nors paguldyti į ligoninę.

Pats iškart po kovos K. Pulevas tikino, kad 10 metų ringe nepralaiminčiam čempionui pasisekė: „Bokse svarbi ir sėkmė. Jam pasisekė. Jis boksavosi ne visai netinkamai.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi