2019.03.10 21:24

Mūšyje dėl ketvirtosios pozicijos „Premier“ lygoje – „Arsenal“ pergalė

LRT.lt2019.03.10 21:24

Į ketvirtąją poziciją iš penktosios Anglijos „Premier“ lygos čempionate pakilo Londono „Arsenal“ klubas namuose 2:0 įveikęs „Manchester United“ futbolininkus. Mančesterio ekipa smuktelėjo į penktąją turnyro lentelės poziciją.

„Arsenal“ turi čempionate surinkę 60 taškų ir vienu tašku atsilieka nuo trečioje vietoje esančios kitos Londono ekipos – „Tottenham Hotspur“. „Manchester United“ sąskaitoje – 58 taškai.

Granitas Xhaka 12-ąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu kaire koja nuginklavo „Manchester United“ vartininką Davidą De Gea.

69-ąją minutę 11 m baudinį, paskirtą į „Manchester United“ vartus realizavo Pierre`as-Emerickas Aubameyangas.

Per likusį laiką „Arsenal“ išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo svarbią pergalę „Premier“ lygoje.