2014.11.14 18:57

Serbas N. Djokovičius tęsia sėkmingą pasirodymą finaliniame ATP sezono turnyre

ELTA2014.11.14 18:57

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupės mače penktadienį pirmoji pasaulio raketė 27-erių metų serbas Novakas Djokovičius 6:2, 6:2 nugalėjo septintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 29-erių metų čeką Tomasą Berdychių.

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupės mače penktadienį pirmoji pasaulio raketė 27-erių metų serbas Novakas Djokovičius 6:2, 6:2 nugalėjo septintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 29-erių metų čeką Tomasą Berdychą.

Mačas truko 1 val. 9 min.

Visas tris pergales iškovojęs N. Djokovičius tapo A grupės nugalėtoju ir pateko į pusfinalį, kuriame kovos su antrąją vietą B grupėje užėmusiu 24-erių metų japonu Kei Nishikori (5-oji pasaulio raketė). Serbijos tenisininkas taip pat užsitikrino, kad šiuos metus baigs būdamas pirmojoje pasaulio reitingo vietoje.

N. Djokovičius finalinį ATP sezono turnyrą laimėjo 2008, 2012 ir 2013 metais.

Kitame A grupės mače taip pat penktadienį susitinka 29-erių metų šveicaras Stanas Wawrinka (4) ir 26-erių metų kroatas Marinas Čiličius (9). Po šios dvikovos paaiškės, kam A grupėje atiteks antrasis kelialapis į pusfinalį.

T. Berdychas ir S. Vavrinka turi po vieną pergalę, o M. Čiličius patyrė dvi nesėkmes.

Turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni geriausi sezono žaidėjai, prizų fondą sudaro 6,5 mln. JAV dolerių.