Sportas

2015.09.08 13:45

C. Ronaldo: noriu laimėti viską ir su komanda, ir individualiai

eurofootball.lt 2015.09.08 13:45

Cristiano Ronaldo po puikiai pradėto dar vieno sezono sako, kad, ko gero, yra pasiekęs geriausią sportinę formą per visą savo futbolininko karjerą.

Cristiano Ronaldo po puikiai pradėto dar vieno sezono sako, kad, ko gero, yra pasiekęs geriausią sportinę formą per visą savo futbolininko karjerą.

29-erių metų žaidėjas per pirmąsias 17 rungtynių pasižymėjo jau 23 kartus, o jo atstovaujamas Madrido „Real“ pirmauja Ispanijos čempionate bei yra užsitikrinęs vietą kitame UEFA Čempionų lygos etape.

Stulbinamai 2014-aisiais metais rungtyniavęs portugalas apie pasiektus rekordus kalbėjo kukliai.

„Galbūt tai yra geriausia forma per mano gyvenimą, tačiau kiekvienais metais stengiuosi atrodyti dar geriau nei praėjusiais“, – atsiimdamas Marca Pichichi bei Alfredo Di Stefano apdovanojimus kalbėjo C. Ronaldo.

Pirmasis puolėjui suteiktas už įmuštus įvarčius, o antrasis – už geriausio 2013-14 metų „La Liga“ žaidėjo vardą.

„Ateis laikas, kai negalėsiu tapti geresniu, bet tada bent jau galėsiu gerinti skaičius. Mano įvarčių ir rezultatyvių perdavimų statistika nėra jau tokia prasta. Noriu ir toliau mokytis bei sunkiai dirbti taip, kaip tai dariau iki šiol“, – sakė C. Ronaldo.

C. Ronaldo taip pat laikomas pagrindiniu favoritu laimėti „Ballon d‘Or“ – geriausio planetos žaidėjo prizą.

„Laimėti šį apdovanojimą antrą ar trečią kartą visada yra gerai, – teigė futbolininkas. – Mano tikslas yra laimėti viską kartu su komanda, o tuomet – laimėti individualiai. Labai sunkiai dirbu, kad pasiekčiau tokį lygį, kuris leistų gauti visus trofėjus. Mėgaujuosi žaisdamas futbolą ir niekada nepavargsiu nuo pergalių.“