Sportas

2019.03.10 08:31

Geros žinios: traumos metu „atsišviežinęs“ Sabonis ruošiasi sugrįžimui artimiausiose „Pacers“ rungtynėse

LRT.lt2019.03.10 08:31

Šeštadienį Indianos „Pacers“ gerbėjai sulaukė džiugių žinių – į komandos treniruotes sugrįžo traumą NBA dvikovoje su Detroito „Pistons“ čiurną pasisukęs Domantas Sabonis, kuris ruošiasi grįžti ant parketo dvikovoje su Filadefiljos „76ers“, vyksiančioje naktį iš sekmadienį į pirmadienį Lietuvos laiku, praneša portalo „Indianapolis Star“ žurnalistas Akeemas Glaspie.

„Jaučiuosi geriau, – duodamas interviu žurnalistams kalbėjo lietuvis. – Šiandien pirmą kartą po traumos treniravausi ir nejaučiau didesnių problemų čiurnoje. Šįryt atsikėlus ji buvo mažiau ištinusi. Tikiuosi, kad taip bus ir rytoj.“

D. Sabonis į „Pacers“ treniruotes pasijungė pilnu pajėgumu prieš tai darydamas tik pratimus „vienas prieš vieną“ situacijose. Kandidatas į geriausiojo NBA šeštojo žaidėjo apdovanojimą pridūrė, jog atsigavimo po traumos periodas padėjo „atsišviežinti psichologiškai“.

Kartu su D. Saboniu aikštėje, „Pacers“ demonstruojamas kovos dėl atšokusių kamuolių rezultatai siekia 52 procentus. Be D. Sabonio – 48. Be to, puolime lietuvis padeda atsikovoti 30,1 procentą kamuolių po varžovų lenta, kuomet, aukštaūgiui nežaidžiant, šis procentas siekia tik – 24,4.

„Mes labai norime, kad Domantas sugrįžtų, bet, jeigu jis nėra dar visiškai pasiruošęs sugrįžti, nenorime, kad jis forsuotų įvykius ir apsunkintų savo kojos būklę, – kalbėjo „Pacers“ treneris Nate‘as McMillanas. – Žinome, kad 100 procentų sugrįžimas neįvyks, bet norime, kad jis jaustųsi komfortabiliai sugrįžęs. Tikrai aišku, jog mums jo labai reikia.“

Iškritęs iš rikiuotės, D. Sabonis praleido jau penkerias „Pacers“ rungtynes, per kurias Indianos klubas patyrė tris pralaimėjimus. Šiame sezone lietuvis demonstruoja geriausius karjeros statistinius rodiklius – 14,3 taško ir 9,3, atkovoto kamuolio.