Sportas

2014.11.07 09:55

Baltijos krepšinio lygoje – ketvirtoji „Kalev-Cramo“ klubo pergalė

BNS2014.11.07 09:55

Ketvirtadienį vienintelėse Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariojo sezono rungtynėse Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) klubas svečiuose 87:81 (24:18, 22:17, 14:27, 27:19) įveikė Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) ekipą ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę iš eilės, lieka A grupės lyderiu.

Ketvirtadienį vienintelėse Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariojo sezono rungtynėse Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) klubas svečiuose 87:81 (24:18, 22:17, 14:27, 27:19) įveikė Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) ekipą ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę iš eilės, lieka A grupės lyderiu.

Po 17 taškų nugalėtojams pelnė Rolandas Freimanis ir EJ Singleris, 15 – Reinaras Hallikas, 13 – Scottas Machado, 11 – Mindaugas Kupšas.

Antrąją nesėkmę per keturis susitikimus patyrusioje Tamperės ekipoje išsiskyrė Willis Harris (20 tšk.), Antero Lehto (19 tšk.) ir Alexas Vaenbergeris (13 taškų).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija)         4 4 0  8

2. Pasvalio „Pieno žvaigždės“            3 3 0  6

3. Tamperės „Pyrinto“ (Suomija)          4 2 2  6

4. Rygos „Barons kvartals“ (Latvija)     3 1 2  4

5. Jūrmalos „Fenikss“ (Latvija)          4 0 4  4

6. Pernu „Parnu“ (Estija)                2 0 2  2

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Panevėžio „Lietkabelis“               5 3 2  8

2. Valmieros „Valmiera“ (Latvija)        4 3 1  7

3. Jėkabpilio „Jekabpils“ (Latvija)      4 3 1  7

4. Valgos „Maks & Moorits“ (Estija)      3 2 1  5

5. Talino „TLU Kalev“ (Estija)           4 1 3  5

6. Talino TTU (Estija)                   3 1 2  4

7. Prienų „Prienai“                      3 0 3  3

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Raplos „Tyco“ (Estija)                5 3 2  8

2. Utenos „Juventus“                     3 3 0  6

3. Rakverės „Tarvas“ (Estija)            3 2 1  5

4. Liepojos „Triobet“ (Latvija)          3 2 1  5

5. Maskvos „Dinamo“ (Rusija)             3 0 3  3

6. Kėdainių „Nevėžis“                    3 0 3  3

Į atkrintamąsias varžybas pateks pirmąsias keturias vietas grupėse užėmusios komandos bei geriausia penktojoje pozicijoje likusi ekipa. Be šių trylikos klubų, atkrintamosiose varžybose žais ir tiesioginius kelialapius gavusios Šiaulių „Šiaulių“, Tartu „TU-Rock“ (Estija) bei Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) komandos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.