2019.03.09 20:50

Nuostabus Sterlingo „hattrickas“ papuošė „Manchester City“ pergalę

LRT.lt2019.03.09 20:50

Triuškinamą pergalę šeštadienį Mančesterio „Etihad“ stadione iškovojo šeimininkai „Manchester City“ futbolininkai 3:1 įveikę „Watford“ klubą. Nugalėtojų gretose „hattricku“ pasižymėjo atakuojantis saugas Raheemas Sterlingas.

Čempionate pirmaujantys „miestiečiai“ per 30 rungtynių yra surinkę 74 taškus. Ant kulnų Mančesterio klubui lipa „Liverpool“ vienuolė su 70 taškų. Tiesa, Liverpulio ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

46-ąją minutę pirmąjį susitikimo įvartį pelnė R. Sterlingas, fantastišku greičiu kairiuoju atakos kraštu įkirtęs į baudos aikštelę ir priėmęs tikslų komandos draugo perdavimą, bei įveikęs varžovų gynėją bei tiksliai smūgiavęs į vartus.

50-ąją minutę „Manchester City“ atidavę savalaikį perdavimą į baudos aikštelę dešiniuoju kraštu įkirtusiam Riyadu Mahrezui, kuris pasiuntė kamuolį pažeme kairiojo kampo link, kur prie vartų stovėjusiam R. Sterlingui beliko nukreipti kamuolį į vartus.

59-ąją minutę R. Sterlingas užfiksavo „hattricką“ – žaidėjas gavo puikų perdavimą iš Davido Silvos bei, aplenkęs du varžovų gynėjus baudos aikštelėje, tiksliai pasiuntė kamuolį į „Watford“ vartų tinklą.

Garbės įvartį „Watford“ ekipai 66-ąją minutę pelnė vos kelias akimirkas aikštėje po keitimo spėjęs rungtynėse sužaisti Gerardas Deulofeu. Puolėjas tiksliu prisilietimu prie kamuolio po komandos draugo perdavimo pelnė pirmąjį „Watford“ įvartį susitikime.