2019.03.09 19:47

„Premier“ lygoje – netikėtas „Southampton“ antausis „Tottenham Hotspurs“

LRT.lt2019.03.09 19:47

Šeštadienį pralaimėjimą Anglijos futbolo „Premier“ lygoje patyrė Londono „Tottenham Hotspurs“ klubas išvykoje 1:2 nusileidęs „Southampton“ futbolininkams.

Turnyre Londono ekipa užima trečiąją vietą trimis taškais lenkdama „Manchester United“, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. „Southampton“ iškovojo tris labai svarbius kovoje dėl išlikimo lygoje ir žengia 16-oje pozicijoje. Londono ekipa patyrė jau trečiąją nesėkmę per pastarąsias ketverias čempionato rungtynes.

Rungtynėse Southamptone pirmieji į priekį išsiveržė „Tottenham Hotspurs“. Įvartį 26-ąją minutę po komandos draugo Dele Alli perdavimo pelnė ekipos lyderis Harry Kane‘as pasiuntęs kamuolį į kairįjį apatinį varžovų vartų kampą.

Minimalią persvarą svečiai išlaikė visą pirmąjį kėlinį, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis antrojo kėlinio antroje pusėje. 76-ąją šeimininkų gretose po Stuarto Armstrongo perdavimo pasižymėjo ir rezultatą išlygino Yanas Valery.

Jau po penkių minučių po paskirto baudos smūgio į „Tottenham Hotspurs“ vartus fantastišku smūgiu pasižymėjo „Southampton“ saugas Jamesas Wardas-Prowse`as.