Sportas

2014.11.04 11:05

K. Bryantas tikina, kad bėdoje „Lakers“ nepaliks: tai mano atsakomybė

15min.lt 2014.11.04 11:05

„Los Angeles Lakers“ ekipa pralaimėjo ketverias pirmąsias NBA sezono rungtynes ir tuoj pat pasklido kalbos, kad komandą paliks jos lyderis Kobe Bryantas.

„Los Angeles Lakers“ ekipa pralaimėjo ketverias pirmąsias NBA sezono rungtynes ir tuoj pat pasklido kalbos, kad komandą paliks jos lyderis Kobe Bryantas.

Po sunkios traumos šį sezoną sugrįžęs krepšininkas „Yahoo Sports“ tikino, kad aplinkinių kalbų neklauso: „Aš girdžiu kalbas, kad Kobe turėtų pasiprašyti lauk ir prisijungti prie komandos, kuri gali kovoti dėl titulo, nes jo karjera jau eina į pabaigą. Tačiau aš to nedarysiu. Aš esu ištikimas „Lakers“ komandai.“

„Aš tikiu, kad sunkiu metu reikia kovoti, o geru metu džiaugtis. Mano atsakomybė yra padėti komandai būti kuo geresnei. Svarbu, kad mes taip mąstytume. Tai labai ilgas sezonas. Turi laikytis kurso, tobulėti ir reikalai pagerės“, – optimistiškai kalbėjo K.Bryantas.

Pergalės džiaugsmo šiame sezone dar nepatyręs gynėjas tikina, kad tikrai nepaliks komandos: „Aš su šia komanda turėjau daug sėkmingų akimirkų. Negalima džiaugtis, kai sekasi, ir pabėgti, kai nutinka, kas blogo. Ne, aš net negalvoju palikti „Lakers“, aš ir esu „Lakers“.

Los Andželo ekipa pralaimėjo ketverius pirmuosius susitikimus. Paskutinį kartą taip blogai komanda startavo 1957–1958 metų sezone, kai pralaimėjo net septynerias pirmąsias rungtynes.

Gynėjas per ketverias rungtynes vidutiniškai pelnė 24,8 taško, atkovojo 4,3 kamuolio, atliko 3,3 rezultatyvaus perdavimo, perėmė 1,8 kamuolio, padarė 3,3 klaidų ir rinko 3,8 pražangos.