Sportas

2015.09.08 13:45

„Arsenal“ naujokas A. Sanchezas – tarsi bulius

eurofootball.lt2015.09.08 13:45

Londono „Arsenal“ saugas Mikelis Arteta yra nustebintas bei sužavėtas to, kaip greitai jo komandos draugas 25-erių metų Alexis Sanchezas prisitaikė prie Anglijos „Premier“ lygos.

Londono „Arsenal“ saugas Mikelis Arteta yra nustebintas bei sužavėtas to, kaip greitai jo komandos draugas 25-erių metų Alexis Sanchezas prisitaikė prie Anglijos „Premier“ lygos.

Šią vasarą iš „Barcelona“ į „kanonierių“ gretas persikėlęs futbolininkas per 16 rungtynių kol kas yra pelnęs 10 įvarčių. Paskutiniuose mačuose su „Sunderland“ (2:0) ir „Burnley“ (3:0) jis pasižymėjo po dukart.

M. Arteta gyrė čiliečio darbo etiką bei pavadino jį buliumi dėl demonstruojamo energijos kiekio:

„Nemanau, kad esame nustebinti jo žaidimo, tačiau toks greitas prisitaikymas prie „Premier“ lygos tikrai buvo netikėtas“, – ispanas pasakojo žurnalistams.

„Kaip treneris sakė, keletą pirmųjų savaičių jam buvo šiek tiek sunku, tačiau dabar jis įgavo optimalią fizinę formą bei pasitikėjimą savimi. Tai, kaip jis prisideda prie komandos ir jos dvasios yra labai puiku. Turint tokį žmogų ekipoje, mušantį įvarčius, visiems tampa lengviau. Tai labai padeda, tačiau labiausiai reikia pabrėžti, kaip jis rūpinasi esančiais aplink jį ir sunkiai dirba kiekvienų rungtynių metu.

Dėl savo įvarčių, rezultatyvių perdavimų bei triukų jis pastebimas labiau, bet jo darbo etika kiekviename mače yra taip pat labai svarbi. Lotynų amerikiečiai dažniausiai sunkiai pritampa Anglijoje. Kai esi jaunas atakuojantis futbolininkas, žmonės tikisi iš tavęs daug ir tai dar viską pasunkina. Jis yra bulius – jis bando dar kartą ir dar kartą. Tai – vienintelė Alexio paslaptis. Jis nori nuolat tobulėti“, – pridūrė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.