2014.11.03 10:49

Lietuvos rankininkai Europos čempionato atrankoje patyrė antrąją nesėkmę

ELTA 2014.11.03 10:49

2016 metų Europos vyrų rankinio čempionato antrojo atrankos varžybų etapo II grupės antrosiose rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė 28:30 (13:13) nusileido Baltarusijos komandai.

Atkaklus pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 13:13, bet antrajame kėlinuke svečiai perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 įvarčių persvarą (23:18). Nors Lietuvos rankininkai nepasidavė ir sugebėjo išlyginti rezultatą (27:27), mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė baltarusiai, kurie ir šventė pergalę.

Lietuvos rinktinei 9 įvarčius pelnė Aidenas Malašinskas, 6 – Rolandas Bernatonis, po 3 – Tadas Stankevičius ir Benas Petreikis, po 2 – Jonas Truchanovičius, Augustas Strazdas ir Valdas Drabavičius, 1 – Povilas Babarskas.

Baltarusijos ekipoje nesulaikomai žaidė 11 įvarčių pelnęs Barisas Puchovskis.

Pirmosiose grupės rungtynėse lietuviai svečiuose 21:31 pralaimėjo Europos vicečempionams danams.

Trečiąsias rungtynes lietuviai žais kitų metų balandžio mėnesį su Bosnijos ir Hercegovinos rankininkais.

Antrajame atrankos varžybų etape dalyvauja 28 komandos, suskirstytos į septynias grupes. Į Senojo žemyno čempionatą iš kiekvienos grupės pateks po dvi rinktines ir viena daugiausiai taškų surinksianti trečioji komanda.