Sportas

2014.10.31 14:35

Vilniaus „Žalgirį“ pasveikino FIFA prezidentas

ELTA2014.10.31 14:35

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) prezidentas Seppas Blatteris pasveikino Lietuvos futbolo A lygos čempionu antrus metus iš eilės tapusį Vilniaus „Žalgirio“ klubą.

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) prezidentas Seppas Blatteris pasveikino Lietuvos futbolo A lygos čempionu antrus metus iš eilės tapusį Vilniaus „Žalgirio“ klubą.

Sveikinimą FIFA vadovas perdavė per LFF prezidentą Julių Kvedarą.

„Komandos pergalė nacionaliniame čempionate yra puiki proga ir galimybė jausti pasitenkinimą gerai atliktu darbu. Prašau, perduokite mano asmeninį ir visos futbolo šeimos sveikinimus Vilniaus „Žalgiriui“ dėl jų puikaus pasirodymo, – rašoma S. Blatterio laiške. – Žinau, kad šis laimėjimas yra nulemtas tikėjimo ir visų susijusių asmenų pastangų. Tai yra tikra komandinė pergalė, todėl nuopelnus turėtumėte pasidalinti visi – be abejo, žaidėjai ir treneriai, taip pat techniniai ir medicinos darbuotojai bei lojalūs aistruoliai. „Žalgirio“ aktyvumas ir pasiaukojimas leido komandai tapti čempione jau penktą kartą nuo nepriklausomos Lietuvos lygos įkūrimo 1990 metais“.

Baigiamojoje laiško dalyje FIFA prezidentas palinkėjo „Žalgiriui“ tęsti sėkmingą veiklą.

„Futbolas geriau nei kada nors anksčiau įrodo, kad gali griauti tradicines sienas ir būti vystymo varikliu. Tai leidžia visų lygių žaidėjams ugdyti sugebėjimus, taktinį supratimą, asmenybes ir stiprinti komandinę dvasią. Futbolas yra tikra gyvenimo mokykla ir aš esu tikras, kad visi, ypač šių laikų jaunimas, žaisdami futbolą gali gauti naudos socialiniu ir asmeniniu lygmeniu. Būtent todėl kviečiu visus Vilniaus „Žalgirio“ žmones tęsti savo darbą, vedantį į sėkmę“, – rašė S. Blatteris.

„Žalgirio“ futbolininkai šiais metais Lietuvoje iškovojo visus įmanomus titulus. Vilniečiai pelnė šalies čempionų ir LFF taures, o kartu su jomis komandai be kovos atiteko ir supertaurė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.