2014.10.31 11:25

„Devils“ su D. Zubrumi nugalėjo „Jets“ ekipą

ELTA2014.10.31 11:25

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, namuose po baudinių serijos 2:1 (0:1, 0:0, 1:0; 0:0; 1:0) nugalėjo „Winnipeg Jets“ ekipą.

Svečiai pirmavo po Blake`o Wheelerio (7 min.) įvarčio, o rezultatą trečiajame kėlinyje išlygino Michaelis Ryderis (57). Lemiamą baudinį realizavo „Devils“ žaidėjas Jacobas Josefsonas.

D. Zubrus per 17 min. kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

„Devils“ (13 tšk.) Rytų konferencijoje užima septintą vietą.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

„Buffalo Sabres“ – „Boston Bruins“ 2:3, po pratęsimo (0:0, 2:1, 0:1; 0:1)

„New Jersey Devils“ – „Winnipeg Jets“ 2:1, po baudinių (0:1, 0:0, 1:0; 0:0; 1:0)

„Pittsburgh Penguins“ – „Los Angeles Kings“ 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

„Florida Panthers“ – „Arizona Coyotes“ 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

„Ottawa Senators“ – „Chicago Blackhawks“ 4:5, po baudinių (1:2, 1:0, 2:2; 0:0; 0:1)

„Tampa Bay Lightning“ – „Philadelphia Flyers“ 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)

„Minnesota Wild“ – „San Jose Sharks“ 4:3, po baudinių (0:1, 1:1, 2:1; 0:0; 1:0)

„Sent Louis Blues“ – „Anaheim Ducks“ 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

„Colorado Avalanche“ – „New York Islanders“ 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

„Vancouver Canucks“ – „Montreal Canadiens“ 3:2, po pratęsimo (0:0, 1:0, 1:2; 1:0).