2014.10.31 09:25

Lietuvos rankininkai nusileido Europos vicečempionams

ELTA 2014.10.31 09:25

2016 metų Europos vyrų rankinio čempionato antrojo atrankos varžybų etapo 2 grupės pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos rinktinė svečiuose 21:31 (8:16) pralaimėjo Europos vicečempionei Danijos komandai.

Mačo pradžioje lietuviai priešinosi tituluotiems varžovams (5:7), bet vėliau šeimininkai pelnė keturis įvarčius be atsako ir nutolo (11:5). Po pirmojo kėlinio danai pirmavo 8 įvarčiais (16:8). Antrajame kėlinyje lietuviai su varžovais žaidė lygiai, bet intrigos sukurti nepavyko.

Lietuvos rinktinei 5 įvarčius pelnė Valdas Drabavičius, po 3 – Tadas Stankevičius, Aidenas Malašinskas ir Mindaugas Dumčius, po 2 – Vaidotas Grosas ir Rolandas Bernatonis, po 1 – Povilas Babarskas, Vaidas Trainavičius ir Benas Petreikis.

Danijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Mikkelis Hansenas, kurio sąskaitoje – 7 tikslūs metimai.

Antrąsias rungtynes Lietuvos rankininkai žais sekmadienį Šiauliuose su Baltarusijos rinktine, kuri pirmajame ture namuose sužaidė lygiosiomis 25:25 (12:13) su Bosnija ir Hercegovina.

Antrajame atrankos varžybų etape dalyvauja 28 komandos, suskirstytos į septynias grupes. Į Senojo žemyno čempionatą iš kiekvienos grupės pateks po dvi rinktines ir viena daugiausiai taškų surinksianti trečioji komanda.