Sportas

2012.11.12 18:46

A. Ševčenkai pasiūlyta treniruoti Ukrainos futbolo rinktinę

LRT.lt2012.11.12 18:46

Ukrainos futbolo legendai Andrijui Ševčenkai pasiūlyta treniruoti šalies rinktinę, pranešė Ukrainos futbolo federacijos vadovas Anatolijus Konkovas. 

Ukrainos futbolo legendai Andrijui Ševčenkai pasiūlyta treniruoti šalies rinktinę, pranešė Ukrainos futbolo federacijos vadovas Anatolijus Konkovas.

„A. Ševčenka žaidė tokiuose puikiuose klubuose kaip Kijevo „Dinamo“, „AC Milan“ ir „Chelsea“, kai jiems vadovavo legendiniai treneriai Valerijus Lobanovskis, Carlo Ancelotti ir Jose Mourinho“, – naujienų agentūrai ITAR-TASS sakė A. Konkovas.

„Jis turėjo unikalią galimybę pasisemti jų metodų, jų žinių ir talento“, – pridūrė jis.

Federacijos vadovas, kadaise pakvietęs A. Ševčenką į jaunimo iki 21 metų, o vėliau – ir į Ukrainos nacionalinę rinktinę, teigia manantis, kad jaunas jo amžius (buvusiam futbolininkui – 36-eri) yra teigiamas veiksnys.

„Tik prisiminkite, kad nežinomas jaunas treneris Josepas Guardiolą (treniravęs „Barcelona“ klubą) vos per kelerius metus pasiekė milžiniškų rezultatų“, – pažymėjo A. Konkovas.

„Esu įsitikinęs, kad ir A. Ševčenka, būdamas rinktinės treneriu, gali pasiekti rimtų aukštumų. Jis tam turi pakankamai patirties ir reikiamų būdo savybių. Federacija, savo ruožtu, suteiks jam visą reikiamą pagalbą“, – kalbėjo jis.

Ukrainos futbolo rinktinė be trenerio liko tuomet, kai Olegas Blochinas tapo Kijevo „Dinamo“ treneriu.

Praėjusią liepą A. Ševčenka pranešė paliekantis futbolą ir einantis į politiką, tačiau jo judėjimas „Ukraina, pirmyn!“ per praėjusį mėnesį vykusios rinkimus gavo vos kelis procentus balsų ir į parlamentą nepateko. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt