Naujienų srautas

Sportas2014.10.27 13:08

Pirmą kartą Lietuvos čempionu tapęs D. Šemberas: ypatingų emocijų nėra

15min.lt 2014.10.27 13:08

Vilniaus „Žalgirio“ kapitonas Deividas Šemberas – vienas tituluočiausių Lietuvos visų laikų futbolininkų. Vis dėlto savo šalies čempionu D. Šemberas tapo pirmą kartą.

Vilniaus „Žalgirio“ kapitonas Deividas Šemberas – vienas tituluočiausių Lietuvos visų laikų futbolininkų. Vis dėlto savo šalies čempionu D. Šemberas tapo pirmą kartą.

„Kiekvienas titulas yra malonus, suteikia džiaugsmo, emocijų. Kiekvieną kartą, kai laimi trofėjų, yra malonumas. Jokio skirtumo kur laimi, su kuo laimi. Aišku, savo šalyje pirmą kartą tapau čempionu. Pirmą kartą prie savo artimųjų, kurie kitur ne visada galėdavo palaikyti. Gal todėl tai yra dvigubas džiaugsmas, – po įspūdingos pergalės 5:1 prieš Panevėžio „Ekraną“ kalbėjo žalgirietis. – Ypatingų emocijų gal nėra, nes jau buvome nusiteikę, kad laimėsime šį titulą, būsime čempionai. Buvome tuo užtikrinti, todėl buvo likęs tik formalumas. Dabar belieka atšvęsti.“

Kalbėdamas apie visą sezoną futbolininkas pažymėjo, kad laimėti bet kurį čempionatą nėra lengva, nes tai yra labai ilgas kelias.

„Džiugu, kad jau trečiojo rato pabaigoje, ketvirtojo pradžioje buvo aišku, kad būsime čempionai. Niekas negalvojo, kad gali nutikti kažkas tokio, kaip pernai. Buvome užtikrinti ir šiandien padarėme savo“, – teigė D. Šemberas.

Prisimindamas rungtynes, per kurias pavyko užsitikrinti čempionų titulą, vilniečių kapitonas teigė, kad svarbu buvo žaisti greitai.

„Visada sunku pralaužti sutankintą gynybą. Bet kai tik įjungdavome greitį, žaidimas sekėsi visai kitaip. Po pirmo įvarčio jau buvo tik klausimas, kiek dar įmušime“, – teigė futbolininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi