2014.10.26 11:17

R. Kaukėnui ir K. Lavrinovičiui Italijoje teko žaisti net tris pratęsimus

15min.lt2014.10.26 11:17

Net tris pratęsimus – tiek Italijos čempionato rungtynėse teko žaisti Rimantui Kaukėnui ir Kšištofui Lavrinovičiui, kad jų atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (2/1) komanda sugebėtų įveikti varžovus iš Varezės.

Emilijos Redžo klubas išvykoje 118:112 (25:22, 24:17, 14:21, 17:20, pratęsimų bendras rezultatas – 38:32) nugalėjo Varezės „Openjobmetis“ (2/1) ekipą.

R.Kaukėnas per 32 minutes įmetė 17 taškų (3/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 5 sykius prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

K. Lavrinovičius per 39 minutes pasižymėjo 15 taškų (2/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius suklydo, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Emilijos Redžo ekipos vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius dėl traumos nerungtyniavo.