Sportas

2014.10.22 15:23

Čempionų lygos dienos rungtynės: „Liverpool“ – „Real“

eurofootball.lt 2014.10.22 15:23

Po trijų savaičių pertraukos sugrįžo ir futbolo gerbėjus džiugina Čempionų lygos turnyro kovos. Šią savaitę daugumos fanų dėmesys bus sutelktas Romos ir Liverpulio stadionus, kur grumsis pasaulio garso klubai.

Po trijų savaičių pertraukos sugrįžo ir futbolo gerbėjus džiugina Čempionų lygos turnyro kovos. Šią savaitę daugumos fanų dėmesys bus sutelktas Romos ir Liverpulio stadionus, kur grumsis pasaulio garso klubai.

„Liverpool“ – Madrido „Real“

Brendano Rodgerso kariaunos laukia ypatingas iššūkis – visus varžovus šluojantis karališkasis klubas.

Ispanijos grandai bandys pratęsti septynerių iš eilės laimėtų rungtynių visuose turnyruose seriją. Įsismaginęs „Real“ dažnai varžovams atseikėja ir po penkis įvarčius.

„Šiuo metu Madrido komanda pasiekė tokį žaidimo lygį, kokio nemačiau daugybę metų. Jie turi viską: patirtį, puikius futbolininkus, greitį, individualų meistriškumą.

„La Liga“ atstovams vadovauja fantastiškas treneris Carlo Ancelotti – puikus vyrukas, kuris žino, kaip iš žaidėjų išspausti maksimumą“, – kalbėjo B. Rodgersas.

„Nėra pasaulyje geriau kontratakuojančios komandos už „Real“. Cristiano Ronaldo ir Garethas Bale`as galėtų dalyvauti Olimpinių žaidynių 100 metrų bėgime“.

Tuo metu Madrido klubo treneris C. Ancelotti įspėjo „raudonųjų“ fanus papildomai neerzinti C. Ronaldo, kitaip portugalas gali sužibėti visu gražumu.

„Cristiano visada yra super motyvuotas. Tačiau priešiška atmosfera jam suteikia dar daugiau jėgų“, – teigia C. Ancelotti.

„Liverpool“ legenda Stevenas Gerrardas tiki savo komandos pajėgumu, nepaisant neužtikrinto žaidimo prieš QPR klubą „Premier“ lygoje.

„Anksčiau paslydome Šveicarijoje, todėl privalome kažką pasiimti iš rungtynių prieš ispanus. Manau, kad didžiausias galimybes turime namuose, nors norėtume atsivežti taškų ir iš „Santiago Bernabeu“ stadiono. Įveikti „Real“ – sudėtingas, tačiau įmanomas uždavinys. Suprantu, kad varžovams yra keliamas uždavinys laimėti visas rungtynes, ir pripažįstu, kad nesame favoritai. Tačiau kartu su sirgalių pagalba ir ypatinga atmosfera, manau, galime nuliūdinti „Real“ klubą“, – sako S. Gerrardas.

Traumos. Svečių komanda privalės verstis be traumuotų G. Bale`o ir Sergio Ramoso, „Liverpool“ negalės padėti Danielis Sturridge`as, o ties Mamadou Sakho galimybėmis žaisti kabo klaustukas.

Įdomūs faktai. „Real“ su „Liverpool“ žaidė tris kartus ir visas rungtynes laimėjo anglai – 1980–1981 m. Europos taurės finalą ir 2008–2009 m. Čempionų lygos aštuntfinalio etape.

„Raudonieji“ ne tik iškovojo visas pergales ir išsaugojo „sausus“ vartus.

„Liverpool“ yra vienintelė Čempionų lygos komanda, turinti 100 procentų laimėtų prieš „Real“ rungtynių seriją.