Sportas

2012.11.07 08:52

D. Motiejūnas: į rinktinę nepatekau dėl politikos

basketnews.lt2012.11.07 08:52

Hjustono „Rockets“ ekipos naujokas Donatas Motiejūnas JAV žiniasklaidai tvirtino, kad su pasikeitimais Lietuvos vyrų rinktinėje sieja dideles viltis.

Hjustono „Rockets“ ekipos naujokas Donatas Motiejūnas JAV žiniasklaidai tvirtino, kad su pasikeitimais Lietuvos vyrų rinktinėje sieja dideles viltis.

Interviu tinklalapiui „Euroleague Adventures“ davęs D. Motiejūnas po šeštadienio NBA rungtynių su Atlantos „Hawks“ klubu pareiškė, kad 2011 ir 2012 metais į Lietuvos nacionalinę rinktinę nepateko „dėl politikos“.

„Rinktinės viduje buvo visko. Nenoriu būti tų dalykų dalimi. Nenoriu būti politikos dalimi. Noriu žaisti iš visų jėgų ir komandai duoti geriausia, ką galiu duoti. Yra labai svarbu, kad kas nors vertintų tai, ką darai“, – tvirtino D. Motiejūnas.

 Žurnalisto perklaustas, ką turi omenyje, apkaltindamas rinktinę ir jos vadovus politikavimu, lietuvis konkrečiau kalbėti nepanoro.

„Žmonės, kurie supranta krepšinį, viską mato. Nenoriu apie tai bereikalingai kalbėti. Dabar buvo paskirtas naujasis rinktinės treneris, galbūt nauji žmonės dirbs ir federacijoje, o tuomet situacija keisis. Visą gyvenimą svajojau patekti į nacionalinę komandą ir dirbau, kad tai pasiekčiau“, – tvirtino 22 metų 213 cm ūgio puolėjas.

„Rockets“ klubo naujokas prisipažino, kad dvi vasaras paeiliui likęs be bilieto į nacionalinės komandos dvyliktuką, buvo labai nusiminęs, tačiau pridūrė, kad tai jam suteikė dar daugiau motyvacijos dirbti ir treniruotis.

„Kiekvieną vasaros dieną labai sunkiai dirbau. Man labai daug padėjo puikūs treneriai, todėl jaučiuosi patobulėjęs. Esu tikras, kad sulaukęs savo šanso jį išnaudosiu“, – tvirtino D. Motiejūnas.

Su Jonu Kazlausku apie savo galimybes žaisti 2013 metų Europos čempionate dar nekalbėjęs aukštaūgis prasitarė, kad nesulaukęs savo šanso gali nuspręsti vasarų rinktinei nebeaukoti.

„Nenoriu kiekvienos vasaros skirti kelionėms į rinktinę ir atiduoti visa save, jeigu kažkam nereikia to, ką darau. Tuomet nematau tikslo čia keliauti ir žaisti“, – sakė D. Motiejūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt