Naujienų srautas

Sportas2012.11.06 13:17

M. Sakalauskas pasiryžęs susigrąžinti Europos čempiono diržą

Kovos menų mėgėjai turėtų suklusti: artėjantį šeštadienį „Siemens“ arenoje vyks jau tradiciniu tapęs „Bušido FC Heros`s“ turnyras.

Kovos menų mėgėjai turėtų suklusti: artėjantį šeštadienį „Siemens“ arenoje vyks jau tradiciniu tapęs „Bušido FC Heros`s“ turnyras.

Pagrindinis renginio akcentas – kova dėl „Kingo of Kings“ (KOK) Europos čempiono diržo. Traumą išsigydęs Mindaugas Sakalauskas dėl nugalėtojo vardo kausis su nugalėtojo titulą ginančiu Tomashu Szepkowskiu.

Pernai finalinėje kovoje su Lenkijos atstovu M. Sakalauskas patyrė rankos traumą, kuri tuomet atėmė galimybę iškovoti titulą. Lietuvio konkurentas garsėja agresyvumu, permaininga taktika bei nokautuojančiu smūgiu. Kaip teigia renginio organizatoriai, ringe susitiks du lygiaverčiai varžovai, sukaupę didžiulę kovų patirtį, tad nuspėti dvikovos baigtį – praktiškai neįmanoma.

Be šios kovos turnyre žiūrovai išvys 11 profesionalių dvikovų, kurių metu Lietuvos bušido rinktinei teks susitikti su stipriausiais Japonijos, Olandijos, Vokietijos, Anglijos, Rusijos, Kazakstano, Latvijos, Lenkijos ir Estijos kovotojais.

Ar M. Sakalauskas deramai išsigydė traumą ir bus pajėgus kovoti dėl pergalės? – paklausėme Bušido federacijos prezidento Donato Simanaičio.

Šiuo metu Mindaugas yra visiškai atsigavęs po traumos. Aišku, jo laukia nelengva kova, kadangi varžovas – praėjusių metų KOK Europos čempionas. Šiame turnyre lenkas gins savo titulą. Tačiau Mindaugo pasiruošimas kovai vyksta sklandžiai ir laukiame puikaus sugrįžimo.

Į kokias dar kovas aistruoliai turėtų atkreipti dėmesį?

Manau, visos kovos bus įspūdingos, kadangi kovotojai ypač stiprūs, atstovaujantys įvairius kovos menų stilius.

Kokių staigmenų žiūrovai išvys atvykę į „Siemens“ areną?

Kiekviena kova gali virsti staigmena, kadangi niekuomet nežinai kas laimės, o kas pralaimės. Be to, žiūrovai galės grožėtis nuostabiomis ringo merginomis, įspūdingesniu nei bet kada anksčiau šou, o pertraukos metu žiūrovus užims grupė „Kitokios“.

Su kokiais sunkumais susidūrėte organizuodami renginį?

Pasaulinio lygio renginį suorganizuoti yra ypač sudėtinga ir kainuoja daug jėgų, todėl esame be galo dėkingi už pagalbą Vilniaus savivaldybei, bei visiems mus palaikiusiems rėmėjams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi