Sportas

2015.02.14 17:32

L. Jamesas ir D. Nowitzki pasisako už trumpesnį sezoną

basketnews.lt2015.02.14 17:32

Dvi NBA superžvaigždės – LeBronas Jamesas ir Dirkas Nowitzki – pasisakė, jog dabartinis NBA sezonas galėtų būti trumpesnis.

Dvi NBA superžvaigždės – LeBronas Jamesas ir Dirkas Nowitzki – pasisakė, jog dabartinis NBA sezonas galėtų būti trumpesnis.

„Nemanau, kad stipriausiai komandai išsiaiškinti reikia 82 rungtynių, tačiau aš suprantu, jog kalbame apie didelius pinigus ir kiekvienos prarastos rungtynės reikštų prarastą pelną visoms pusėms. Todėl nemanau, jog ateityje sistema keisis“, – sakė vokietis.

Dalaso „Mavericks“ krašto puolėjas taip pat teigia, jog žaisti dvi dienas iš eilės nėra teisinga: „Nebuvau žaidimo dvi dienas iš eilės šalininkas ir karjeros pradžioje. Nemanau, kad aukščiausio lygio atletai turėtų žaisti tokiu tempu, ypač kai tarp rungtynių laukia tolimi skrydžiai.“

NBA lygoje minimas ir kitas variantas – trumpesni kėliniai, tačiau L. Jamesas kategoriškai pasisako prieš šią idėją ir palaiko D. Nowitzkio išsakytas mintis.

„Minutės nieko nelemia, jei reikia, mes galime žaisti 50 ir daugiau minučių mačus. Kalbame apie tai, jog pats sezonas per ilgas, tai reiškia, jog 82 susitikimai yra per daug“, – teigė L. Jamesas.

Žaidėjų nuomonei paprieštaravo buvusi NBA superžvaigždė – dabartinis Šarlotės „Hornets“ savininkas Michaelas Jordanas.

„Gerbiu abu šiuos vaikinus, tačiau kaip žmogus, žaidęs lygoje, prieštarauju jiems. Dievinau galimybę žaisti ir jei nebūčiau žaidęs 82 rungtynių – būčiau žaidęs ir kitur. Niekada negalvojau, kad tokia reguliariojo sezono trukmė yra problema.

Jei krepšininkai mano, kad sezoną būtina trumpinti, mes apie tai kalbėsimės. Bet jie turi suprasti, kad tokiu atveju būtų aukojami pinigai, tad ar jie tam pasirengę?“ – į lygos krepšininkus kreipėsi M. Jordanas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt