Sportas

2019.03.07 17:05

Blogiausias scenarijus pasitvirtino: Chrisui Krameriui sezonas baigėsi

LRT.lt2019.03.07 17:05

Vilniaus „Rytas“ praėjusį antradienį nesėkme pradėjo savo pasirodymą Europos taurės ketvirtfinalio serijoje, tačiau pralaimėjimą Valensijoje apkartino dar vienas skausmingas rungtynių epizodas.

Antrame kėlinyje „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris greitoje atakoje veržėsi po krepšiu ir atsispyręs nuo parketo pajuto didelį skausmą savo dešiniame kelyje. 30-metis įžaidėjas tęsti rungtynių nebegalėjo ir aikštelę paliko lydimas medicinos personalo.

Šiandien atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, jog pasitvirtino blogiausias traumos scenarijus –  krepšininkui plyšo priekinis kryžminis kelio raištis. Prognozuojama, kad Ch. Krameris į krepšinio aikštelę galėtų grįžti tik rugsėjo mėnesį, skelbiama klubo internetinėje svetainėje

„Tai labai skaudi trauma tiek pačiam krepšininkui, tiek visam klubui. Jis yra vienas svarbiausių mūsų žaidėjų ir jo praradimas reiškia išties daug, – kalbėjo Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Linas Kleiza. – Laukia ilgas kelias prasidėsiantis nuo operacijos, vėliau seks reabilitacija, bet žinome koks Ch. Krameris užsispyręs ir atsidavęs. Tikime, kad su klubo pagalba visas atsigavimo laikotarpis praeis sklandžiai ir į aikštelę Ch. Krameris sugrįš pilnai atsistatęs“ – trumpai situaciją pakomentavo L. Kleiza.

Antrosios Europos taurės ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir „Valencia Basket“ vyks jau ryt (kovo 8 d.) 19 valandą, „Siemens“ arenoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.