Sportas

2015.09.08 13:45

V. Šeškus: turime nugalėti „Partizan“ protu

ELTA 2015.09.08 13:45

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas trečiadienį namuose žais pirmąsias šio sezono Europos taurės („EuroCup“) turnyro rungtynes su Belgrado „Partizan“ (Serbija) krepšininkais.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas trečiadienį namuose žais pirmąsias šio sezono Europos taurės („EuroCup“) turnyro rungtynes su Belgrado „Partizan“ (Serbija) krepšininkais.

Sostinės ekipos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus Europos turnyruose debiutavo su Prienų „Prienų“ klubu, tačiau dabar strategas teigia, kad su „Lietuvos rytu“ jo laukiančios užduotys yra visiškai kitos.

„Su „Prienais“ debiutas Europoje buvo iššūkis. Jautėme, kad kitos komandos buvo stipresnės, todėl mums reikėjo parodyti, jog galime žaisti. Dabar situacija kitokia. Visi iš mūsų laukia pergalių. Jaučiu didesnę atsakomybę“, – kalbėjo V. Šeškus.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus, „Lietuvos ryto“ strategas akcentavo, kad kovoti su jais reikės ne jėga ir greičiu, o protu.

„Varžovų komanda yra jauna, agresyvi, todėl mes protu turėsime kovoti su jais. Turime kietai žaisti gynyboje. Akcentuojame viską po truputį, prisimename savo pliusus ir minusus. Reikia ruoštis, – sakė V. Šeškus. – Kol kas varžovų komandoje dar nieko išskirti negalima. „Partizan“ pelnomų taškų vidurkis – apie 60, tačiau tai nereiškia, kad jie negali pelnyti daugiau. Jie stringa prieš pozicinį žaidimą, tačiau turi gerą greitą puolimą. Mes turime pulti ir visi greitai grįžti atgal. Mūsų komanda kartu maždaug 25 dienos, joje aštuoni nauji žaidėjai, naujas treneris su savo reikalavimai, yra sunku, bet kuo toliau, tuo labiau pradedame labiau vieni kitus suprasti“.

„Lietuvos rytas“ Europos taurės turnyre žais E grupėje su „Partizan“, Bandirmos „Banvit“ (Turkija), Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ir Volgogrado „Krasny Oktiabr“ (Rusija).

V. Šeškaus teigimu, visos komandos šioje grupėje yra panašaus pajėgumo ir gali sėkmingai pasirodyti.

„Tikslus visą laiką keliame aukščiausius, žiūrėsime, kas iš to išeis. Namuose reikės visas rungtynes laimėti, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ kapitonas Martynas Gecevičius. – Man nieko neįprasto, kai iš manęs laukiama rezultatyvaus žaidimo. Dabar gaunu daugiau laiko, tenka daugiau žaisti „du prieš du“, nes nėra daug žaidėjų, galinčių tai daryti. Trenerių turėjau daug. Visko yra buvę. Dirbame taip, kaip treneris nori. Reikia žaisti, rezultatas priklauso nuo mūsų“.