Sportas

2019.03.06 14:31

Apie Chriso Kramerio traumą pasisakęs ekspertas: kažkas negerai, jei tokios traumos kartojasi

LRT.lt2019.03.06 14:31

Vienas Vilniaus „Ryto“ lyderių Chrisas Krameris antradienį vakarą Valensijoje patyrė traumą, kuri greičiausiai užbaigė įžaidėjo sezoną ir tuo pačiu smarkiai sumažino vilniečių viltis kautis su „Valencia“. LKL.lt kalbintas buvęs krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas mano, kad tokios traumos pasikartojimas yra blogas ženklas.

„Po tokių riksmų nieko kito negali tikėtis, – sakė akimirksniu traumos rimtumą supratęs R. Paulauskas. – Kyla klausimas, kodėl žaidėjui, kuris nebuvo kažkokioje ypatingai sudėtingoje situacijoje, taip kartojasi traumos?

Tai nebuvo situacija, kur reikėtų įveikti didelį išorinį pasipriešinimą, nebuvo ir nepalankiai sukritusių aplinkybių, kai į kontaktą eina keli žaidėjai.

Tokių situacijų sezono metu būna šimtai tūkstančių, galvoju, kad kažkas nėra tvarkoje su žmogaus sveikata, jog tokios traumos atsitinka ar pasikartoja.“

Ch. Krameris jau buvo susižeidęs kelį pačiose pirmose sezono Europos taurės rungtynėse, kai „Rytas“ namuose žaidė su „Unicaja“. Tuomet įžaidėjas susižeidė po galingo dėji9mo į krepšį ir nerungtyniavo iki pat sausio.

Pastaruoju metu 30-metis demonstravo puikią formą ir buvo vienas „Ryto“ triumfą Karaliaus Mindaugo taurėje lėmusių veiksnių. Iki traumos Valensijoje įžaidėjas buvo spėjęs pelnyti 3 taškus ir atkovoti 4 kamuolius.

Europos taurės „Top 16“ turnyre Ch. Krameris vidutiniškai rinko po 8 taškus ir 5,8 rezultatyvaus perdavimo per 4 rungtynes.

„Išsijungė vienas greitai važiavusio automobilio cilindras, dėl kurio mašinos greitis nukrito per 25 proc.“, – tinklalapiui LKL.lt vaizdžiai Ch. Kramerio netektį apibūdino R. Paulauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.