Naujienų srautas

Sportas

2019.03.06 10:59

Sunkiai emocijas tvardęs „Real“ gynėjas Dani Carvajalis: šis sezonas mums iš esmės jau baigėsi

LRT.lt 2019.03.06 10:59

Madrido „Real“ klubas UEFA Čempionų lygoje vakar gavo tokį antausį, kokio nebuvo jautę nuo 2010-ųjų. Būtent tada nuo 2016–ųjų Europoje karaliavusi komandą paskutinį kartą buvo neperžengusi aštuntfinalio barjero. Komandos krašto gynėjas Dani Carvajalis pripažino – tai buvo blogiausia naktis jo karjeroje.

Amsterdamo „Ajax“ futbolininkai didžiąją rungtynių Madride dalį jautėsi tarsi šeimininkai ir varžovų gynybai ne kartą kėlė didžiulį galvos skausmą. Viskas puikiai atsispindi ir švieslentėje – Nyderlandų futbolininkai iškovojo užtikrintą pergalę 4:1, revanšavosi už pirmame susitikime patirtą pralaimėjimą ir žengė tarp aštuonių stipriausių Europos komandų.

Keturis kartus su Madrido komanda šį trofėjų laimėjęs D. Carvajalis po rungtynių neslėpė nusivylimo.

„Niekada gyvenime nebuvau taip jautęsis, – sakė ispanas. – Net nežinau, kaip tai paaiškinti. Viską pralošėme per savaitę. Negana to, viską pralošėme namie. Ar tai eros pabaiga? Aš taip nemanau, tačiau faktas, jog šis sezonas mums iš esmės jau baigėsi.“

Madrido klubas per savaitę realiai baigė kovoti visuose trijuose frontuose. „Barcelonai“ buvo pralaimėta ir Karaliaus taurėje, ir svarbiose lygos rungtynėse, o dabar antausį Europoje skėlė ir „Ajax“ jaunimas.

„Turime išlikti profesionalais, nesislėpti, atsistoti ir žengti toliau. Reikia pripažinti, kad šis sezonas mums yra tiesiog šūdinas ir tiek, “ – tvardydamas ašaras komentarą baigė D. Carvajalis.

Kiek vėliau su žiniasklaida bendravęs Madrido ekipos treneris Santiago Solari atsiprašė už tokį auklėtinio išsireiškimą, tačiau pripažino, jog komandos būsena tikrai nėra gera.

„Jaučiamės liūdni ir susinervinę. Padarėme viską, ką galėjome, tačiau to nepakako, – kalbėjo strategas. – Bet neturime nėra kada liūdėti – savaitgalį žaidžiame svarbias rungtynes vietiniame čempionate, kur turėsime parodyti visą savo širdį. Lengvose situacijose smagu visiems, tačiau būtent tokiose situacijose privalome parodyti savo drąsą.“

Viešojoje erdvėje vis pasirodo gandų apie S. Solari ateitį klube, tačiau pats treneris visas kalbas veja į šalį.

„Sunkiu komandai metu perėmiau jos vairą ne tam, kad taip lengvai pasiduočiau, – teigė ispanas. – Komanda yra aukščiau už viską – žaidėjus, trenerius, visus. Ir mūsų komanda visada grįžta stipresnė. Sezonas tęsiasi, turime likti profesionalais.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi