2019.03.06 10:21

Ričardas Berankis žengė į antrąjį Indian Velso atrankos etapą

LRT.lt2019.03.06 10:21

Ričardas Berankis pergalingai startavo prestižiniame ATP 1000 serijos „BNS Paribas Open“ turnyre Indian Velse. Pirmajame varžybų atrankos etape lietuvis, kuris ATP tenisininkų reitinge užima 95-ąją vietą, įveikė japoną Yasutaka Uchiyama (ATP-224).

Varžovą R. Berankis po 2 valandas ir 12 minučių trukusios kovos įveikė 6:4, 6:7, 6:2;

Tai buvo pirmoji R. Berankio karjeros dvikova prieš varžovą iš Japonijos.

Y. Uchiyama pastaruoju metu nedemonstravo gero žaidimo – sportininkas trijuose turnyruose iš eilės kovas baigdavo jau po pirmosios dvikovos, o pastarąją pergalę šventė tik 2019 m. pradžioje, kuomet ATP 250 serijos „Brisbane International“ turnyro aštuntfinalyje nugalėjo tuomet 14 vietą ATP reitinge užėmusį britą Kyle‘ą Edmundą. Vėliau turnyro ketvirtfinalyje japonas nusileido prancūzui Jeremy Chardy.

Savo ruožtu Ričardas Berankis praėjusią savaitę Dubajuje vykusiame ATP 500 turnyre nugalėjo keturis varžovus ir turnyro ketvirtfinalyje nusileido tuomet 23 pasaulio raketei prancūzui Gaeliui Monfilsui. Po šio turnyro lietuvis vėl sugrįžo į pirmąjį ATP tenisininkų šimtuką.

Pergalę pirmajame etape šventęs R. Berankis pelnė 8 ATP reitingo taškus ir 6790 JAV dolerių. Antrajame etape lietuvio lauks serbas Filipas Krajinovičiaus (ATP-113), kuris savo atrankos susitikime 6:4, 6:0 nugalėjo indą Ramkumaru Ramanathanu (ATP-136).