Sportas

2019.03.06 10:12

Kraupią traumą patyręs Krameris: kartu su šeima pereisiu šį etapą

LRT.lt 2019.03.06 10:12

Vilniaus „Ryto“ kapitonui Chrisui Krameriui vakarykštės Europos taurės rungtynės baigėsi visai ne taip, kaip jis tikėjosi. Amerikietis antrojo kėlinio metu nesėkmingai nusileido ant parketo ir susiėmęs už kelio pradėjo rėkti ne savu balsu. Buvo aišku – amerikiečio sezonas, tikėtina, baigėsi.

Be kapitono likę vilniečiai antroje dvikovos dalyje prieš galingą varžovą nebeatsilaikė ir pirmąjį ketvirfinalio mačą pralaimėjo. Tačiau tas pralaimėjimas dar gali būti ne pats blogiausias tą vakarą nutikęs dalykas.

„Pasileidęs į greitą ataką susiruošiau šokti ir tuo metu pajutau, kad kažkas kelyje trakštelėjo. Nesame šimtu procentų tikri, bet veikiausiai plyšo kryžminiai kelio raiščiai, – portalui basketnews.lt po rungtynių kalbėjo krepšininkas.

Siaubingai skaudėjo. Kritau ant žemės ir varčiausi bei šaukiau. Dalis to buvo skausmas, dalis – nusivylimas supratus, kad atsitiko kažkas labai negero.“

Vėliau Ch. Krameris nušlubavo į rūbinę ir ten iškart informavo artimuosius apie prastą savo situaciją.

„Paskambinau žmonai, liejosi ašaros. Kaip ir sakiau, nieko negaliu pakeisti, – pripažino krepšininkas. – Turiu stengtis likti pozityvus.

Galų gale esu dėkingas, kad galiu žaisti krepšinį, pamatyti pasaulį bei būti su savo šeima. Dievas yra geras ir kartu su šeima pereisiu šį etapą“, – neslėpdamas nusivylimo su basketnews.lt bendravo žaidėjas.

Ekipos kapitonas tą patį kelią susižeidžia jau antrą kartą šiemet – pirmoji trauma buvo patirta dar sezono starte, dvikovoje su Malagos „Unicaja“.

Tačiau Ch. Krameris nemano, jog tarp traumų yra kažkas bendro.

„Norėčiau pasakyti, kad šios dvi traumos susijusios ir dėl pirmosios susižeidžiau ir šįkart, bet, deja, nemanau, jog taip yra. Tokie dalykai kartais atsitinka, – bendraudamas su žiniasklaida sakė sportininkas.

Niekada nežinosiu, kodėl taip atsitiko man, bet negaliu gyventi galvodamas vien apie traumą ar atsukti laiką. Turiu likti pozityvus.“

Išsamesni tyrimai žaidėjui bus atlikti „Ryto“ komandai grįžus į sostinę.