2019.03.05 23:53

Sensacija: jaunieji „Ajax“ futbolininkai sutrypė ir išmetė iš Čempionų lygos „Real“

LRT.lt2019.03.05 23:53

Po trejų metų pertraukos Čempionų lyga turės naują čempioną. Pergalę 2:1 iš Amsterdamo pirmose rungtynėse parsivežęs Madrido „Real“ klubas namuose buvo 1:4 sutriuškintas „Ajax“ ekipos, kuri Karališkąjį klubą nuginklavo fantastišku žaidimu ir nuostabiais įvarčiais. Čempionų lygos ketvirtfinalyje „Ajax“ pastarąjį kartą žaidė 2002–2003 m. sezone.

Jaunieji „Ajax“ žaidėjai čempionus į nokdauną pasiuntė per pirmąsias 20 minučių. Abiems asistavo kone labiausiai patyręs komandos žaidėjas Dušanas Tadičius, ypač gražų reidą surengęs antrojo įvarčio metu. Hakimas Ziyechas (7 min.) ir Davidas Neresas (18 min.) pasiuntė „Real“ į gilų nokdauną.

Po pertraukos „Ajax“ toliau tęsė baltųjų triuškinimą. Sužaidus kiek daugiau nei valandą tas pats D. Tadičius greitoje atakoje galingu gražiu smūgiu į viršutinį vartų kampą įkalė trečiąjį įvartį.

Vos po aštuonių minučių Marco Asensio pagaliau šiek tiek sušvelnino „Real“ gėdą, tačiau vyšnia ant torto tapo Lasse Schone įvartis 72-ąją minutę. Saugas įspūdingu baudos smūgiu iš aštraus kampo nuginklavo Thibaut Courtois.

Rungtynėms baigiantis „Santiago Bernabeu“ stadione žiūrovai paliko savo vietas anksčiau laiko, o per teisėjo pridėtą laiką raudoną kortelę dar gavo Nacho.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ išvykoje 1:0 įveikė Dortmundo „Borussia“ ir išėjo į ketvirtfinalį, nes pirmą mačą Londone buvo laimėjęs 2:0.