Sportas

2014.10.09 18:03

Lietuvos žurnalistai futbolo aikštėje įveikė kolegas estus

BNS2014.10.09 18:03

Prieš 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynes tarp nacionalinių Lietuvos ir Estijos rinktinių, jėgas futbolo aikštėje išmėgino ir šių šalių sporto žurnalistai.

Prieš 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynes tarp nacionalinių Lietuvos ir Estijos rinktinių, jėgas futbolo aikštėje išmėgino ir šių šalių sporto žurnalistai.

„Fanų“ stadione vykusiose rungtynėse triumfavo Lietuvos atstovai, kolegas iš Estijos įveikę rezultatu 3:1.

Lietuvos sporto žurnalistų klubo „PRESSas“ gretose pasižymėjo Gintautas Dulskas, Rytis Davidovičius ir Paulius Petravičius.

„PRESSo“ komandoje taip pat žaidė žinomi komentatoriai ir sporto žurnalistai Nerijus Kesminas ir Maksimas Vojevodinas, Evaldas Gelumbauskas, Rimas Mauricas, Virginijus Razmantas ir kiti.

Estų žurnalistus palaikė nedidelė, bet išradinga kelių ištikimiausių nacionalinės rinktinės sirgalių grupė. Po išlyginamojo įvarčio vienas iš sirgalių nuogas lakstė po „Fanų“ stadioną, kuriame tokių precedentų nėra buvę.

Tai jau ne pirmas Lietuvos žurnalistų susitikimas su kolegomis iš užsienio šalių, kurie Lietuvoje vieši kartu su nacionalinėmis futbolo rinktinėmis. „PRESSas“ jėgas išbandė su Škotijos, Lenkijos, Graikijos, Latvijos komandomis.

Daugiau negu tūkstantį žurnalistų vienijančioje Lietuvos žurnalistų sąjungoje sporto žurnalistų klubas „PRESSas“ įkurtas 2005 metais. Klubas kasmet rengia jau tradiciniais tapusius turnyrus – tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą, Lietuvos žurnalistų futbolo ir krepšinio čempionatus. „PRESSo“ žurnalistai atstovauja Lietuvai užsienyje vykstančiuose tarptautiniuose žurnalistų turnyruose.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.