Sportas

2019.03.05 14:36

„Twitter“ naudojantis Daviesas prisiminė susitikimą su teniso žvaigžde ir vestuvių šokį

LRT.lt2019.03.05 14:36

„Žalgiris TV“ šiame sezone debiutavusioje laidų rubrikoje #FollowMeŽalgiris tęsia pažintį su žalgiriečiais socialiniuose tinkluose. Šįkart savo virtualaus gyvenimo užuolaidą praskleidė vidurio puolėjas Brandonas Daviesas, skelbiam klubo tinklapyje.

„Mėgstamiausias mano socialinis tinklas – „Twitter“. Tik jį ir naudoju, – teigė B.Daviesas. – Dažnai įrašų nekeliu, galbūt kartą į savaitę. Stengiuosi bendrauti ir su sirgaliais. Mane seka nemažai gerbėjų. Stengiuosi pranešti Jiems aktualiausią informaciją apie save bei ką aš veikiu, koks esu žmogus.“

Antroje reportažo dalyje krepšininkas papasakojo apie nuotraukas bei vaizdo įrašą, kuriais buvo pasidalinęs „Twitter“ tinkle. Vienoje nuotraukų – B.Daviesas įsiamžino su amerikiečiu tenisininku Johnu Isneriu, kuris šiuo metu geriausių planetos tenisininkų ATP reitinge užima devintąją poziciją.

„Sutikau J.Isnerį Atlantoje „Atlanta Open“ varžybų metu, kuriose jis dalyvavo bei vėliau turnyrą laimėjo. Visuomet buvau jo didelis gerbėjas, o man dar ir pasisekė su juo susitikti, todėl norėjau kartu įsiamžinti“, – tvirtino žalgirietis.

B.Daviesas taip pat papasakojo apie savo vestuvių šokio vaizdo klipą, kurį galima atrasti vaizdo klipų platformoje „YouTube“. Pusė milijono peržiūrų surinkusiame klipe krepšininkas kartu su savo bičiuliais pristatė šokį, skirtą aukštaūgio mylimajai.

„Šis vaizdo klipas yra iš mano vestuvių vakarėlio. Tai buvo šokis – staigmena kartu su vyrukais, kurį paruošėme mano žmonai. Treniravomės šokiui dieną prieš vestuves. Viskas neblogai gavosi, kuomet turėjome pademonstruoti. Visi buvo patenkinti, mano žmona irgi. Buvo smagu“, – šypsojosi žaidėjas.

Kalbėdamas apie kitus žalgiriečius socialiniuose tinkluose, B.Daviesas buvo negailestingas.

„Manau, kad aš esu smagiausias vyrukas, kurį galima pasekti iš „Žalgirio“ komandos. Ir pats seku keletą kitų komandos draugų. Kaip bebūtų, aš pats smagiausias socialiniuose tinkluose“, – juokavo krepšininkas.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.