2019.03.04 22:27

Neįtikėtiną puolimo šou surengusio Švedo vedama „Chimki“ palaužė CSKA

LRT.lt2019.03.04 22:27

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas (13-5) VTB Vieningosios lygos rungtynėse po pratęsimo 73:72 (12:14, 16:17, 19:10, 15:21, 11:10) palaužė Maskvos CSKA (17-3) krepšininkus. „Chimki“ puolimo lyderis Aleksejus Švedas dvikovoje surinko net 37 taškus.

Čempionate „Chimki“ kartu Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa užima 3-4 pozicijas. Turnyre pirmauja CSKA.

Mytiščiuose vykusio mačo pirmoje dalyje kiek geriau atrodė Dimitrio Itoudžio treniruojami CSKA krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 3 taškais – 31:28.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje po Aleksejaus Švedo tritaškio „Chimki“ pirmavo 8 taškų skirutmu – 53:45.

Rankų nenuleidusi Maskvos ekipa, likus žaisti tris minutes susitikime, vėl išsiveržė į priekį – 60:59. Kėlinio pabaigoje rungtynės vyko taškas į tašką. Praėjus tiksėti paskutinei minutei CSKA gynėjas Danielis Hackettas dėjimu išlygino rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Tiksint paskutinei pratęsimo minutei rezultatas buvo lygus – 69:69. Tuomet tritaškį pataikė A. Švedas – 72:69. Joelis Bolomboyus atsakė dviem baudų metimais – 72:71. CSKA pražanga sustabdė Charlesą Jenkinsą, kuris likus žaisti 21 sekundę mače, pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų – 73:71.

Paskutinės atakos metu CSKA žaidėjas J.Bolomboyus jau beveik pasibaigus pratęsimo laikui buvo sustabdytas su varžovų pražanga. Tiesa, šio sezono klubo naujokas nepataikė antrojo baudos metimo ir neišplėšė antrojo pratęsimo.

Susitikime Mytiščiuose pasižymėjo „Chimki“ lyderis – A. Švedas. Rusas išmetė net 31 metimą (5/12 dvitaškių, 5/19 tritaškių) ir iš viso pelnė 37 taškus.

Maskvos srities „Chimki“: Aleksejus Švedas 37, Stefanas Markovičius 16.

Maskvos CSKA: Williamas Clyburnas 17  (16 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 15, Kyle’as Hinesas 12.