Naujienų srautas

Sportas2019.03.04 18:29

Modestas Paulauskas: „Žalgiriui“ dabar jaučiama didžiulė pagarba

LRT.lt 2019.03.04 18:29

Savaitinės laidos „Sekmadienis su Kauno „Žalgiriu“ herojumi tapo ryškų pėdsaką komandos istorijoje palikęs žalgirietis Modestas Paulauskas. Buvęs krepšininkas kalbėjo apie savo kelią į „Žalgirio“ komandą, gana anksti nutrauktą profesionalo karjerą bei šių dienų žalgiriečių aktualijas, rašoma „zalgiris.lt“ portale.

„Vos tik baigęs vidurinę mokyklą iškart gavau pasiūlymą žaisti „Žalgiryje“. Dar paskutiniais mokyklos metais išbandžiau save vyrų krepšinyje, atstovaudamas Klaipėdos vyrų komandai, su kuria pirmą kartą nukarūnavome Kauno bei Vilniaus ekipas. Man labai pasisekė, kad tokio jauno amžiaus gavau šansą užsigrūdinti rungtyniaudamas prieš vyrus, o „Žalgiris“ jau tada buvo visų jaunųjų krepšininkų švyturys ir siekiamybė“, – pirmuosius žingsnius krepšinyje prisiminė pasaulio čempionas.

Sąlyginai anksti, vos 31-erių metų, savo karjerą užbaigęs M.Paulauskas tikino, jog per 14 metų aikštelėje persisotino krepšiniu.

„Tikro atsakymo, kodėl gana anksti baigiau karjerą, neturiu ir dabar. Turbūt, kad anksčiau tiesiog nebuvo tokio ilgaamžiškumo, kokį matome šiais laikais. Tuomet jau 30-ies metų galėdavai save vadinti tikru krepšinio veteranu. Aš labai anksti pradėjau žaisti krepšinį, atstovauti komandoms, vasaras leisdavau taip pat su krepšiniu, tad galbūt natūraliai išseko mano laikas ir turėjau priimti tokį sprendimą“, – komentavo M.Paulauskas.

Prieš ketverius metus savo marškinėlių pakėlimą į Kauno „Žalgirio“ arenos palubes stebėjęs buvęs žalgirietis džiaugėsi didžiuliu sirgalių palaikymu dabartinei „Žalgirio“ komandai.

„Sirgalių ir visos Lietuvos dėmesys „Žalgiriui“ yra itin išaugęs pastaraisiais metais. Visi bilietai išparduodami, o tai tik patvirtina, jog komandai yra jaučiama pagarba. Kartais turime išmokti džiaugtis ir pralaimėtomis rungtynėmis bei mėgautis žalgiriečių rodomu kovingumu“, – teigė Lietuvos krepšinio legenda.

Interviu metu M.Paulauskas taip pat atskleidė savo sėkmingo žaidimo paslaptis, savęs išbandymą trenerio rolėje ir pasiūlymą karjeros laiptais kilti Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi